Togo Koltuk | Rahat ve Ergonomik Bir Koltuk Tasarımı

İlk bakışta armut koltukları anımsatan Togo koltuk, Ligne Roset markası için Michel Ducaroy tarafından tasarlanmış.
Togo koltuk stil sahibi bir görünüme sahip. Modern çizgisinin yanı sıra yere yakın tasarımı, rahatlığı ve ergonomik duruşu dikkatleri çekiyor.
Togo koltukların yapımında yoğun köpüklü yapıların ve kapitone tekniğinin kullanıldığı anlaşılıyor. Bu da aslında en başta söylediğim gibi üzerinizde evin içerisinde sanki bahçede armut koltuklarda yayılıyormuşsunuz etkisi yaratacak bir özellik.
Togo koltuk modelleri arasında tekli, köşe koltuk ve puf gibi alternatifler bulunuyor. Farklı renklerdeki tasarımlar hem salonda hem çocuk odasında Togo koltukları kullanma imkanı tanıyor.
 Çocuklar için tasarlanmış tekli ve renkli Togo koltuklar…
 Togo koltuğa yayılıp çocuğunuz playstation oynayabilir, arkadaşlarını bu rahat koltukta ağırlayabilir.
Togo koltukların farklı kumaş çeşitleri ile üretildiğini görüyoruz. Deri de bunlardan biri. Belki ofis dekorasyonu için bu deri Togo koltuklar doğru bir tercih olabilir.
Togo koltukların satışı Türkiye’de de var. Google’da küçük bir araştırmayla Türkiye’deki modellere göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close