Tekzen Sandalye Modelleri Mercek Altında

Tekzen, yapı market olarak geçiyor; ama benim oradan ilk aldığım şey bir kanepeydi mesela =) Aradığım kumaş ve renge sahip kanepeyi orada bulacağımı hiç tahmin etmezdim; ama buldum. 3 senedir gayet mutlu mesut bir şekilde kullanıyorum kendisini. =)

Malumunuz şu sıralar evlilik hazırlıkları içerisindeyim. Hem ev arıyoruz hem eşya arıyoruz. Bazılarını almayı düşünüyoruz bazılarını kendimiz yapmayı planlıyoruz. Tekzen gibi yapı marketlerin de ikinci seçenek için ideal mekanlar olduğunu düşünüyoruz =)

tekzen-sandalye-modelleri

Ancak şu anda elimizde bir masamız var ve ona uygun sandalye almak istiyoruz hatta bir tarafına bank yapmayı planlıyoruz. Bankı yaparken çeşitli alet edavatı alabileceğimiz aynı zamanda sandalyeleri de alıp çıkabileceğimiz bir yerin olması çok hoş.

Şimdilik Tekzen’in internet sitesinden birkaç sandalye beğendim evdeki beyaz masam için. Bakalım siz beğenecek misiniz?

tekzen-sandalye-modelleri-1 tekzen-sandalye-modelleri-2 tekzen-sandalye-modelleri-3 tekzen-sandalye-modelleri-4

Diğer  sandalye modellerini incelemek isterseniz Tekzen’in internet sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.tekzen.com.tr

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close