Sonbahara Özel Dekorasyon Önerileri

İçindekiler (Başlıklara tıklayarak okumak istediğiniz bölüme kolayca ulaşabilirsiniz.)

Evet, çok zor olduğunu biliyorum yazın bittiğini kabullenip sonbahardan konuşmanın. Ancak kabullenelim ben üşümeye başladım yavaş yavaş ya siz?

Havayla birlikte evler de soğuyor tabii… Sonbahar dekorasyon önerileri de tam bu noktada devreye girip evleri küçük dokunuşlarla ısıtmak için bizlere fikir veriyor. Gardırobunuzu düzenlemek gibi düşünün. Evimiz için de aynı şeyi mevsim geçişlerinde yapmamız gerekiyor.

Hazırsanız evlerin sonbahar gardırobunu boşaltmaya başlayalım ve dekorasyonu sonbahara uyarlayalım.

sonbahar-dekorasyonu

Koltuk Şalları Fora!

Nasıl ki artık hırkasız dışarı çıkmıyorsak koltuğa uzandığımızda da üstümüze bir şal atma isteği duyabiliriz. O zaman koltuk şalları ve ince battaniyeleri çıkartma zamanı gelmiş demektir.

sonbahar-dekorasyon-onerileri

Değişsin Kırlent Kılıfları!

Her mevsim koltukları değiştirecek halimiz yok dekorasyonda farklılık yaratmak için. Bunu sadece kırlent kılıflarını değiştirerek de elde edebiliriz. Sonbahara özel toprak tonları, kurumuş yaprak ve ağaç desenleri tercih edilebilir.

sonbahar-dekorasyon-fikirleri

Yumuşacık ve Kalın Halılar!

Yazın hafif kilimlerini kaldırıp halıları sermenin zamanı geldi. Özellikle post pelüş halıları kilimlerle değiş tokuş edebileceğiniz sonbahar döneminde ayaklarınızı üşütmemeye dikkat edin. 🙂

sonbahar-ev-dekorasyonu  Dekoratif Aksesuarlara da Sonbahar Geldi!

Sonbahara uygun dekoratif aksesuarlarınızı sakladığınız köşelerden çıkartabilirsiniz. Zira şimdi göz önünde olma sırası onlarda.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close