Renkli Modüler Metal Mutfak Dolapları: Very Simple Kitchen

2019 Bologno Tasarım Haftası’nda görücüye çıkan Riccardo Randi imzalı modüler metal mutfak modelleri, yeni sezonda mutfak dekorasyon trendleri ile ilgili çarpıcı fikirler sunuyor bizlere.

Very Simple Kitchen projesi 2019 mutfak trendlerinde modüler yapıların, taşınabilir sistemlerin, basit tasarımların ve fonksiyonel dolap modellerinin ön plana çıkacağının altını vurguluyor.

Mutfaktaki her parçanın modüler olması kullanıcılara kendi ihtiyaçlarına ve zevklerine özel  farklı kombinasyonlar imkanı tanıyor.

Riccardo Randi: Very Simple Kitchen Vintage Yeşil Mutfak Tasarımı

Renkli Metal Mutfak Dolapları

Göçebe mutfaklar olarak anılan bu yeni tasarım mutfak dolapları evin ihtiyaçlarına adapte olabiliyor ve hareket kabiliyeti sayesinde yer değiştirebiliryor.

Basit, Sade ve Modüler Mutfak Tasarımları

Mutfakta Metal ve Mermer Birlikteliği

2019 Dekorasyon Trendleri yazımda terrazzo seramik yani çimento mozaiğinin yeniden moda olduğunu söylemiştim. Gördüğünüz üzere bu mutfak projesinde de metale bu mermer eşlik ediyor. çok da yakışıyor.

Adaçayı Yeşili Mutfak Dekorasyonunda da Moda

2019’un moda renkleri arasında gösterilen ada çayı yeşili, Riccardo Randi’nin Very Simple Kitchen projesinde de yer buluyor. Mutfakta vintage rüzgarları estiren bu renk metal mutfak dolabplarına da gerçekten çok yakışmış.

Very Simple Kitchen Nedir?

Dayanıklı, modüler, metal mutfaklar sunan Very Simple Kitchen, 2018 Eylül ayında piyasaya sürülen bir bir tasarım şirketidir. italya merkezli marka, bu yılın sonunda e-ticaret sitesi üzerinden modüler ve renkli mutfak dolabı parçalarını satışa sunmaya başlayacaktır.

Very Simple Kitchen ekibi projenin tasarımcısı ve yaratıcısı Riccardo Randi, iç mimar Federica Poluzzi, fotografçı ve dijital iletişim yöneticisi Maria Franca Lubinu’dan oluşmaktadır.

Marka ve ürünler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz web sitelerini ziyaret edebilirsiniz: www.verysimplekitchen.com

 

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close