Pera Bulvarı Şimdi Kanyon’da!

Dekorasyonla ilgilenenler bilirler Pera Bulvarı’nın online alışveriş yapabilecekleri sitelerden biri olduğunu. Ama şimdi Pera Bulvarı sadece online alışveriş sitesi değil; Kanyon’da açtığı ilk pop up store ile ürünlere dokunabileceğiniz bir marka aynı zamanda.

perabulvari-kanyonda

Eylül ayına kadar açık kalacak olan pop up store’da online satışı yapılan birçok ürüne daha yakından  gidip bakabilir hatta satın alabilir ya da sadece ürünleri inceleyip online  alışverişin fırsatlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz. 

Ben sizler için Pera Bulvarı pop up store’u ziyaret ettim ve birkaç kare fotoğraf çektim.Ancak İstanbul’da olup fırsat bulabilecekler varsa uğramaları şiddetle tavsiye edilir.

Çünkü Pera Bulvarı’nın özel tasarım ürünlere ağırlık verdiğini düşünürsek burada çok niş parçalar göreceğinize emin olabilirsiniz.

IMG_20160616_164903
perabulvari-popup-store-tasarim-urunler perabulvari-yastik-kirlent

perabulvari-ozel-tasarim-urunler

perabulvari-yaz-seozu-urunleri

Kanyon’a gitmeden önce online sitesinde ne varmış ne yokmuş diye bakmak isteyenler olursa web adresini de paylaşıyorum:

www.perabulvari.com

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close