Oğlak Burcu Ekim Ayı Yorumları 2022

oğlak burcu ekim yorumları

Sevgili Oğlaklar,

Ekim ayının ilk haftasında iletişim gezegeni Merkür Başak burcunda ileri hareketine başlayacak. Başak burcu sizlerin 9.evinde yer alıyor ve bu ev yabancıları, uzak ülkeleri, farklı kültür ve felsefeleri anlatıyor. Eğer benzer konularda tıkanan işleriniz varsa ya da atmak istediğiniz adımlar artık harekete geçip aksiyon alabilirsiniz.

Örneğin vize başvurusu yapabilir, yabancı bir ülkeye seyahat edebilir, yüksek lisansa başvurabilirsiniz. Yabancılarla iş yapmak için de uygun zamanlar.

9 Ekim tarihinde Koç burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Sizin gibi öncü bir burç olan Koç’ta gerçekleşecek olan dolunay, sizleri de fazlasıyla etkileyecek. Yuvanızı, köklerinizi, aile büyüklerinizi ilgilendiren konular bir anda gündeminize düşebilir. Bilmediğiniz şeyler öğrenebilirsiniz. Evinizle ilgili yeni bir gündeminiz de olabilir. Dikkat etmeniz gereken tek şey ani kararlar vermeden önce sakince düşünmek.

Aynı tarihte burcunuzda bulunan Plüton retro hareketini bitirip düz seyrine başlayacak. Plüton bir jenerasyon gezegenidir ve bir burçta çok uzun yıllar seyahat eder. Geçtiği yeri kökten değiştirip dönüştürür. Sizlerin birinci evindeki bu ağır ama yıkıcı geçiş kendinizle ilgili büyük kararlar vermenize neden olmuş olabilir. Artık eski siz olmadığınızı hissetmeye başlayacağınız zamanlar yakın.

İletişim gezegeni Merkür 11 Ekim’de yine yeniden Terazi burcuna geçiş yapacak. Kariyerinizde bazı şeylerin üzerinden geçme zamanı olarak kullanabilirsiniz. İptal olmuş işler tekrar karşınıza gelebilir. Bu sefer kârlı bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Patronlarınızla uzlaşmacı bir tavır sergilediğinizde istediklerinizi kolayca elde edebileceksiniz.

23 Ekim tarihinde Güneş ve Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak. Güneş 1 ay boyunca 11.evinizi yani sosyal çevrenizi, arkadaşlarınızı, davet ve organizasyonları, bağlı olduğunuz dernekleri, şansınızı, hayattan beklentilerinizi, umutlarınızı anlatan yerde olacak ve bu konulara odaklanmanızı sağlayacak.

Ardından hemen 25 Ekim’de bir Güneş tutulması gerçekleşecek aynı evinizde. Farklı gruplara dahil olmak, hayattan beklentilerinizi sorgulamak gibi gündemleriniz olabilir. Gökyüzü bu alanı teste tabi tutarken size aşk, çocuklar ve hayattan zevk aldığınız konularda köklenmeniz gerektiğini göstermeye çalışacak.

24 Ekim tarihinde para evinizde sizi 2 senedir sınayan Satürn, retro hareketini tamamlayıp ileri gitmeye başlayacak. Eğer kazanmakta zorluk yaşadıysanız Satürn’ün dersini alıp farklı bir yapıyı denemeniz gerekiyor olabilir. Bunların hepsi sizin iyiliğiniz ve daha sağlam kazançlar elde etmeniz için. Eğer şimdi bir şeyler yapmazsanız Plüton Kova’ya geçtiğinde daha büyük yıkımlarla karşılaşmanız olası.

29 Ekim’de Merkür kariyer evinizden çıkıp sosyal çevrenizi ve iş arkadaşlarınızı anlatan alana geçiş yapıyor. Zihinsel olarak daha çok bu temalara odaklanacağınız bir süreç geçirebilirsiniz. Bir derneğe üye olmayı düşünebilirsiniz. Daha çok topluluklarla yapacağınız iletişimi bol işlerde kendinizi bulabilirsiniz.

Ayın son gününde Mars İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. Günlük rutinlerinizde aksamalar, sağlık problemleri, hizmet alıp verdiğiniz kişilerle zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bu alanlarda ekstra mücadele etmeniz gerekebilir ancak retro patinaj çekiyormuş hissi yaratabilir. Uzun bir retro bizi bekliyor sakin kalmak için yoga, meditasyon gibi alanlara yönelebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close