Mobilyalarınızda Dünya Standartlarını Berrak Mobilya ile Yakalayın

Berrak Mobilya Ares Koltuk Takımı

Kuruluşundan bu yana kalite ve farklı tasarımları müşterileri ile buluşturan Berrak Mobilya, insan odaklı bir hizmet anlayışını benimser.  Kurulduğu günden bu yana büyüme ve gelişmesini sürdüren firma, her geçen gün marka değerini yükseltmektedir. Kurumsallaşma sürecinde uzman kadrosu ile hizmet veren Berrak Mobilya’nın geniş bir müşteri ağı oluşmuştur.

Berrak Mobilya Koltuk Takımı Modelleri

Ülkemizde ve dünya çapında hizmet veren firma uluslararası standartlara sahip hizmet politikası ile dünyanın her yerinde aynı hizmeti vermeyi hedefliyor. Evlilik hazırlığında olanlar ya da dekorasyon yenilemesinde bulunacak kişiler için geniş çerçevede bir ürün çeşitliliği sunar. İstediğiniz yaşam alanlarına sahip olmak için sizler de, Berrak Mobilya’nın sahip olduğu geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz.

Müşteri Odaklı: Kaliteli Hizmet Ağı

Kumaş kalitesinden renk çeşitliliğine kadar her alanda uzmanlarla çalışan firma, müşteri memnuniyetini önemser. Bu alanda müşterilerden gelen her türlü talep ve şikayete hızla geri döner. Günümüzde hızla gelişen İnegöl Mobilya sektöründe de kendisine oldukça sağlam bir yer edinmiştir. Yaptığı öncü çalışmalar ile alanında farklı yeniliklere imza atmıştır.

Yaptığı farklı tasarımlardaki mobilya ürünleri ile yaşam alanlarınıza modern bir görünüm kazandırmayı amaçlar. Hem ithalat hem de ihracat alanında çıtasını hep ileriye taşımaktadır.

Tasarım ödüllü mobilya modelleri, evlerinizi modern ve konforlu alanlara dönüştürmeyi amaçlar. Yaptığı ARGE faaliyetleri ile teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmektedir. Dünya standartlarında üretilen uygun fiyatlı mobilya seçeneklerine ulaşmanız firmanın sahip olduğu marka kalitesi ile mümkün hale gelir.

Moon Koltuk Takımı: Yaşam Alanlarınıza Şıklık Kazanmanın Anahtarı

Farklı tasarımlı salonlarınız için en uygun renk ve desenlere sahip olan koltuk takımı seçmeniz önemlidir. Yapacağınız doğru seçimler ile yaşam alanlarınızı farklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu durum evinizin tamamında dönüştürücü bir etki yaratacaktır.

Berrak Mobilya Moon Koltuk Takımı

Moon koltuk takımı sahip olduğu kalite ve estetik görünümü ile salonunuza gözle görülür bir dinamizm kazandırır. Konforu üst seviyeye çıkaran kumaş kalitesi ile rahat bir oturma alanı sağlar. Retro ve klasik desenlerin bir arada kullanıldığı modeli ile farklı görünümü evlerinize kazandırır.

Konforlu mekanik yatak özelliği ile misafirleriniz için de konforlu bir alan yaratır. Sırtınız için özel tasarlanan boncuk silikon yapısı daha rahat bir deneyime kavuşmanızı sağlar.

Ares Koltuk Takımı: Hareketli Görünümünü Evlerinize Taşıyın

Klasik modeller daima kurtarıcı özelliklere sahiptir. Aynı zamanda göz yormayan estetik bir görünüm sergilerler. Oturma odası koltuk takımı da hem göz yormayan hem de modern bir görünüme sahip olmalıdır.

Klasiğe düşülen modern bir yorum olan Ares Koltuk Takımı, ihtişamı sadelik ile buluşturan bir yapıya sahiptir. Sadeliğin verdiği dinamik görünüm ise huzuru evlerinize taşır.

Berrak Mobilya Ares Koltuk Takımı

Şık görünümün yanında sağladığı konfor, yaptığınız seçimin haklılığını sizlere kanıtlar. Döner berjer mekanizması ile daha rahat bir kullanımı sizlerle buluşturur. Desenlerinde taşıdığı sade işçilik mobilyanın asil görünümünü ortaya çıkarır. Oturma odası koltuk takımı seçiminizde konforu ve şıklığı bir araya getirir.

Creo Siyah Duvar Ünitesi: Asaleti Duvarlarınıza Taşıyın

Evleri daha modern bir görünüme kavuşturmak için, son yıllarda duvar ünitesi modelleri kullanımında gözle görülür bir artış yaşanmaya başladı. Bu modeller içinde şıklığı ve kullanım kolaylığını bir arada sunan modeller öne çıkmaktadır.

Berrak Mobilya Siyah TV Ünitesi

Creo Siyah Duvar Ünitesi, siyah rengin verdiği asalet ile sahip olduğu saklama alanlarının kullanım kolaylığını sizlerle buluşturur. Şık görüntüsü ile evlerinizin klasik görünümünü destekler. Sizlere daha modern alanlarda yaşama imkanı sunar. Evinize göz alıcı bir görünüm kazandıran bu model sayesinde misafirlerinizi daha şık alanlarda ağırlayabilirsiniz.

Aynı zamanda modelin sade görünümü televizyon izlerken dikkatinizin dağılmasını önler. Bu şekilde izlediğiniz dizi ve filmlere adapte olup kaliteli vakitler geçirebilirsiniz.

Berrak Duvar Ünitesi: Sadeliğin Uyumunu Evlerinize Taşıyın

Seçtiğiniz duvar ünitesi modelleri evinizin genel görünümünü tamamlar nitelikte olmalıdır. Bu şekilde yaşam alanlarınızı daha hoş bir hale getirebilirsiniz. Berrak Duvar Ünitesi Modeli beyaz rengin sağladığı uyum ile evinizin stiline benzersiz bir uyum gösterir.

Berrak Mobilya TV Ünitesi

Aynı zamanda sahip olduğu geniş saklama alanları evinizin dağınık görünümünü ortadan kaldırır ve göz yormayan alanlarda yaşamanızı sağlar. Kaliteyi sizlerle buluşturan bu model ile zamansız şıklığı yakalar ve duvar ünitesi modelleri içinde uzun süreli kullanımlarınızda yer verebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close