Ev Keyfini İkiye Katlayan Köşe Koltuk Modelleri ile Tanışmaya Hazır mısınız?

etene-kose-koltuk-takimi

İçindekiler (Başlıklara tıklayarak okumak istediğiniz bölüme kolayca ulaşabilirsiniz.)

Sponsorlu İçerik

 

Evinizde en uzun zaman geçirdiğiniz alanların başında kuşkusuz oturma odaları ya da salonlar geliyor. Hoş sohbetlerin yapıldığı, günün yorgunluğunun atıldığı koltuklar elbette vazgeçilmez. İder Mobilya, görsellik dışında, işlevsellik ve rahatlık anlamında da tatmin edici alternatifler sunuyor. Koltuk takımlarında aranan bir diğer özellik ise yerden tasarruf ve evinizin ya da odanızın şekline yakışır olması. Çok yer kaplamayan ortama ferahlık kazandıran tasarımlarıyla köşe koltuk modelleri öncelikli tercihlerinizden oluyor. Köşe koltuk takımı modelleri hemen her eve uyum sağlayabiliyor. Hem spor hem de daha klasik modelleri ile öne çıkan l koltuk alternatifleri arasında mutlaka sizin de zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik bir tane olacaktır. 

etene-kose-koltuk-takimiL Koltuk Modelleri Yerden Tasarruf Sağlıyor 

Günümüzde özellikle apartman dairelerinin büyük çoğunluğunda alan sıkıntısı yaşanabiliyor. Daha küçük oturma odası ve salonlarda vakit geçirmek zorunda kalabiliyorsunuz. Bu anlamda köşe koltuk modelleri kurtarıcı bir rol üstleniyor. Köşeleri kaplayarak ortada daha geniş alanlar bırakıp ferah ortamlar yaratabilmenize imkân sağlıyor. Şık birkaç aksesuarla kusursuz bir oturma odası dekorasyonuna da kolayca kavuşabiliyorsunuz. Üstelik salon mobilyalarının o ağır havasından kurtularak daha rahatlatıcı ve dinlendirici bir hava da cabası…

venedik-kose-koltuk-takimi

Kullanım alanınıza göre köşe koltuk takımlarını çeşitli renk ve desenlerde kırlentlerle kombinleyerek benzersiz dekorasyonları zahmetsizce yaratabilirsiniz. Kontrast renklerde kırlentler ve halılar ile sıra dışı bir hava yakalayarak sevdikleriniz için keyifli alanlar oluşturabilirsiniz. Hep birlikte film izleyip, hoşça vakit geçireceğiniz mekanları yaratmak için biraz hayal gücü yeterli olabiliyor. Renkli aksesuarlar kullanarak mobilyalarınızın daha çok ön plana çıkmasını sağlayabilir, farklı köşe koltuk fiyatları arasından bütçenize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Klasik mobilya seçeneklerine göre çok daha ekonomik bir seçim olan l koltuk modelleri hemen her bütçeye uygun alternatifler sunuyor. 

santos-yatakli-kose-takimi

Sade Ama Çarpıcı Etkiler Yaratabilirsiniz

Pastel tonu renklerden daha canlı tonlara kadar çok sayıda alternatif sunan bu koltuklar evinizin vazgeçilmez köşeleri olmayı başarıyor. Ayaklarınızı uzatıp ailenizle film keyfi yaşamak istiyorsanız da misafirlerinizi sıcak bir ortamda ağırlamak istiyorsanız da köşe koltuk çeşitleri size aradığınız kriterleri sunuyor. Köşe koltuk modelleri, tasarımı gereği size TV, şömine, aile fotoğraflarınız veya çok sevdiğiniz bir tabloyu da kolaylıkla ve tüm aile veya sevdiklerinizle karşınıza alarak izleme kolaylığını tanıyor. Standart koltuk – kanepe kombinasyonları bu tarz dekorasyon ve yerleşim fikirlerinde ne kadar elinizi kısıtlıyorsa, köşe koltuk kullanımı bir o kadar olanak sağlıyor.

limyra-kose-koltuk

 

Köşe Koltuk Takımları ile Ferah Mekanlar Tasarlayın

Standart koltuk – kanepe kombinasyonlarının salon ve odalarınızda yerleşimi dağınık bir düzende gerçekleşirken, köşe koltuk takımları yapısal üstünlüğü ile daha derli toplu bir yerleşim imkânı sunuyor. Ayrıca yerden tasarruf sağlarken aynı zamanda da işlevselliği ile de ön plana çıkmayı başarıyor. Sandık özelliği bulunan modelleri depolama alternatifi sunarken, açıldığında yatak olabilen modelleri de kullanım yönünden zenginlik kazandırıyor. Özellikle küçük alana sahip salon ve odalarda pencereden gelecek ışığın mekân içine dağılımında hiçbir engel teşkil etmeyen köşe koltuk takımları, açık alan sunumunda bonkör bir tutum sergilediği kadar, gün ışığını odanıza adeta davet ediyor. Bu sayede salonlarınız ve odalarınız, gerçek anlamda “yaşam alanı” kimliği kazanıyor.

krosnos-kose-koltuk

Özgün Tasarımlar, Rahatlık ve Kalitenin Buluşma Noktası

Mobilya tasarımında gerek klasik ya da neo-klasik, gerek modern tasarım çizgilerini günümüz modasına uyarlamada mükemmeliyetçi yaklaşım anlayışını, kaliteli ve göze hitap eden materyallerle buluşturan İder Mobilya, köşe koltuk modelleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Sağlamlık, ergonomi ve çekicilik unsurlarını farklı zevklere hitap eden ürünler ile hayata geçiren İder Mobilya, ihtiyacınıza ve zevkinize uygun mobilya tasarımları ile sizleri bekliyor.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close