Enza Televizyon Ünitesi Modelleri ile Salonunuza Şıklık Katın

Yenilikçi tasarımları ile Yataş Grup’un konsept markası olan Enza Home, koltuk takımlarından mobilyalara, genç odalarından tekstil ürünlerine kadar yüzlerce ürün grubu ile yaşam alanınızın her köşesine dokunur. Estetik ve kalitenin buluştuğu tasarımlar, ev dekorasyonuna modern bir yorum getirir.

Yaşam alanınızda en fazla göz önünde olan televizyon ünitesi modelleri de farklı renk ve modern tasarımları ile öne çıkar. Enza Home’un TV ünitesi ve televizyon sehpası modellerine hayat veren çağdaş ve dinamik çizgisi, evinizde göz alıcı bir şıklık oluşturur. Raflı, kapaklı ya da modüler parçalardan oluşan tasarımlar, hayalinizdeki salona kavuşmanıza yardımcı olur. Salonunuz veya oturma odanız için en uygun televizyon ünitesi alternatiflerini Enza Home’da bulabilirsiniz.

Televizyon Ünitesi ile Salonunuzun Dekorasyonunu Zenginleştirin

Büyük salonlar kimi zaman “Eşyalarım bu alanı nasıl dolduracak?” sorusunu beraberinde getirir. Aslında akılları kurcalayan salonun nasıl doldurulacağı değil, nasıl dekore edileceğidir. Büyük bir salonunuz varsa televizyon ünitesi için de geniş bir alana sahipsiniz demektir. Televizyonu konumlandırmayı düşündüğünüz duvarı açık raf sistemine sahip bir televizyon ünitesi ile zenginleştirebilirsiniz. Aksesuar kullanmaktan hoşlanıyorsanız açık raflar, dekorasyonunuz için istediğiniz alanı sağlar. Duvara monte ettiğiniz rafları, kitaplar, biblolar, çerçeve, resim ve diğer aksesuarlarınızla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca TV ünitesinin bulunduğu duvarı salonun diğer duvarlarından farklı bir renge boyayabilir ve böylece bu alanı salonun merkezi haline getirebilirsiniz.  Dilerseniz duvarınızı televizyon ünitesi ile kontrast renklerde de boyayabilirsiniz. Duvar için TV ünitesinin rengiyle uyumlu bir renk seçmek ise daha sade bir görünüm yaratır. 

Dar Alanlarda Maksimum Şıklık

Enza Home, farklı yaşam tarzlarına getirdiği yenilikçi yaklaşımla büyük veya küçük olması fark etmeksizin her alana şık dokunuşlar yapar. Salonunuz çok büyük değilse ve mobilya kalabalığından hoşlanmıyorsanız kapaklı ya da raflı televizyon ünitesi tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Kapaklı dolaplar, salondaki dolap ihtiyacınızı minimuma düşürür ve salonunuzun geri kalan kısmını dilediğiniz gibi dekore etmenize destek olur. Kapaklı dolapları konsol, büfe ya da kitaplık gibi kullanabilirsiniz. Böylece televizyonun bulunduğu kısım dışında kalan alanları farklı şekilde değerlendirebilirsiniz.

Televizyon ünitesi modellerinde kapaklı dolapları fazla resmi bulanlardansanız, raflı modellere göz atabilirsiniz. Uygun boyutlardaki raflı TV üniteleri, kitaplık, biblo ya da mumluk gibi aksesuarlarınızı yerleştirebilmeniz adına şık bir alan yaratır. Salonda çok daha ferah bir hava yakalamak isterseniz raflardan ve kapaklı dolaplardan vazgeçebilir ve modern TV sehpaları ile konforlu ve samimi bir atmosfer oluşturmaya ne dersiniz? Ayrıca küçük bir salonunuz varsa, mobilyalarınızı televizyon ünitesi seçiminizi beyaz renkte bir modelden yana yaparak daha ferah bir görünüm elde edebilirsiniz.

Modüler TV Üniteleri ile Özgürlüğün Keyfini Çıkarın  

Modüler TV üniteleri, salon dekorasyonunda en büyük destekçilerinizden biri olur. Modüler mobilyalar sizi küçük salonlarda büyük mobilyaların sıkışıklığından ve geniş alanlarda küçük mobilyaların sıkıcılığından kurtarır. TV ünitenizin modüler parçaları sayesinde salonunuzu çok kullanışlı ve şık şekilde dekore edebilirsiniz. Modüler parçalar salonunuza biraz yenilik katmak istediğinizde de size yardımcı olur. 

Renk seçimleri de her mobilyada olduğu gibi TV ünitelerinde de önemlidir. Canlı renkte bir televizyon ünitesi ile dinamik tarzınızı biraz daha öne çıkarabilirsiniz. Televizyonunuzun olduğu duvar, kırmızı tonlarında, füme ya da gri renklerde ise beyaz mobilyalarla salona göz alıcı bir kontrast ve şıklık katabilirsiniz. Klasik tarzda bir şıklıktan vazgeçmek istemiyorsanız, nötr renklere sahip, duvarları eskitilmiş ahşap görünümlü tasarımlar size göredir.

Yüzlerce ürün grubu ile evinize şıklık getiren Enza Home, rahatlık, sağlamlık ve kaliteyi buluşturur. Modern ve dinamik TV ünitesi tasarımları her zevke hitap eder. Farklı renk seçenekleri ile tercih alanınızı genişleten televizyon üniteleri, her alana uyum sağlarken salonunuza da fark katar. 

Siz de zamansız tasarımlarla tanışmak için Enza Home mağazalarını hemen ziyaret edebilirsiniz. En uygun TV ünitesi fiyatları Enza Home’da sizi bekliyor. 

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close