Düğün Dekorasyonunda Bohem Esintiler

Salaş, renkli, etnik, özgün ve özgür…
Tüm davetlilerin ama en önemlisi de sizin kendinizi çok rahat hissedeceğiniz ve doyasıya tadını çıkaracağınız bir düğün konsepti: Bohem.
Bohem stili düğün konseptinize uyarlayarak siz de unutulmaz bir düğün organize edebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken küçük detaylar.
Bohem düğün dekorasyonunda canlı renkleri bir arada kullanın. Pembe, turuncu, yeşil, kırmızı, mavi… Korkmayın; her şey umduğunuzdan daha uyumlu görünecek!
 Davetiyenizde herkesin rahat giyinmesini tavsiye etmeyi unutmayın çünkü yerlere yayılıp tüm enerjimizi toprağa aktaracağız bu özgür düğünde!
Fenerler, renkli ipler, yastıklar, minderler bohem düğününüzün en önemli parçaları olacak!
Bohem düğün dekorasyonunda masaları hazırlarken uyumsuz parçalarla kendinize bir yemek takımı yaratın! Farklı renklerde bardaklar, farklı desenlerde tabaklarla kendi stilinizi ortaya koyun.
Vintage kumaşlardan olabildiğince yardım alın.

Hafızalara kazınacak bir düğün için hiç düşünmeden bohem tarzı tercih edebilirsiniz.Öncesinde biraz sizi yoracak olsa da düğün esnasında buna değdiğini göreceksiniz!

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close