Dekoblogosfer Yılbaşı Partisi

Bu hafta sonu Dekoblogosfer ekibi olarak All Happy Days’in Nispetiye mağazasının altını üstüne getirdik =)

Her birimiz farklı bir köşe kaptık, kendi tarzımızı yansıtacak şekilde dekore etmeye çalıştık. Tabii ana konseptimiz yeni yıldı. (=

allhappydays-dekoblogosfer-yilbasi-partisi

Mağazada kullanacak o kadar çok malzeme vardı ki biz de olabildiğince bu bolluğu ön plana çıkaracak, gösterişli yılbaşı köşeleri düzenledik.

Ve bunu yaparken 6 dekorasyon bloggerı olarak çok ama çok eğlendik. (=

Evet, hazırsanız Dekoblogosfer ekibinin dekore ettiği 6 farklı köşeyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Venedik’te Bir Yılbaşı Ziyafeti

Sibel (Decoridea-tr ), uzmanlık alanına girdiği için masa dekorasyonunu tercih etti. 🙂 Mahşer’in dört atlısı ve maskelere sofrasında yer vererek Venedik konsepti ile çok şık bir düzenleme yaptı.

Bu harika yılbaşı masasının detayları fotoğraflarına göz atmak için Sibel’in blogunu ziyaret etmeyi unutmayın: www.decorideatr.com

 

decoridea-allhappydays-yilbasi-dekorasyonu

Dore Işıltısında Bir Yıl

Gülşah (Dekoblog), kendi tarzına en uygun şekilde düzenleyebileceği bu dore köşeyi seçti. Mermer detayları modern atmosfer içerisinde kullanmayı sevdiği için  ışıltıların arasına doğal dokunuşlar serpiştirdi.

Detaylar için Gülşah’ın bloguna mutlaka uğrayın: www.dekoblog.com

dekoblog-allhappydays-yilbasi-dekorasyonu

Davut’un Bakışları Altında 2016

Katia (Katia Home Deco), Michelangelo’nun Davut Heykeli’nin ba köşede yer aldığı, siyah ve gümüş hakimiyetindeki bu köşeyi yeniden dekore etti. Zebra desenli kırlentler, siyah büst ve diğer maskülen detaylara eşlik eden kırmızı mumlar yılbaşına gönderme yapan en önemli detay diyebiliriz. Tabii sehpayı süsleyen gümüş renkli yılbaşı ağaç süslerini de unutmamalı.

Bu köşeye ait detayları keşfetmek için Katia’nın blogunu ziyaret edin: www.katiahomedeco.com

katiahomedecor-allhappydays-yilbasi-dekorasyonu

Meleklerin Mutlu Bir Yıl Sözü Var!

Arzu (Usta Giremez), füme rengi deri chesterfield koltuğun etrafında şekillenen bu salonu yılbaşına hazırladı. Melek biblolarının ilk göze çarptığı köşede gümüş ve altın ışıltıları birbiri ile uyum içinde kullanılarak, koyu renklerin hakim olduğu köşe aydınlatıldı.

Detayları keşfetmek için Arzu’nun bloguna uğrayın derim: www.ustagiremez.blogspot.com.tr

ustagiremez-allhappydays-yilbasi-dekorasyonu

Toz Pembe Bir Sene

Ayşenur (White Country House), yılbaşı için romantik bir köşe tasarladı. Kendisi de country dekorasyon stilini çok sevdiği için pudra rengin ön planda olduğu bu salonu küçük detaylarla süsleyerek harika bir atmosfer yarattı.

Detaylar için Ayşenur’un bloguna buyrun: www.whitecountryhousee.blogspot.com.tr

whitecountryhouse-allhappydays-yilbasi-kosesi

Dağ Evinde Rustik Bir Yılbaşı

Ve bu da Ülviye’nin (Dekorolog) yani benim hazırladığım köşe =)  Ahşap ve ferforje aksesuarların bolca yer aldığı bölümü dekore ederken sadeliği olabildiğince korumaya çalıştım. Yılbaşı ağacı süslemek yerine, kitaplığı beyaz pelüş hayvanlarla bir çam ağacı formunda dizmeyi tercih ettim. Renk olarak az da olsa kırmızıdan yardım almayı ihmal etmedim.

dekorolog-allhappydays-yilbasi-dekorasyonu

All happy days mağazası için hazırladığım köşenin detaylarını bir sonraki yazıda anlatacağım. Bilginize (=

 

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close