Balık Burcu Ekim Ayı Yorumları 2022

balık burcu ekim yorumları

Sevgili Balıklar,

Ekim ayına karşıt burcunuz Başak’taki Merkür’ün düze geçmesi ile rahat bir nefes alarak giriş yapıyorsunuz. Evliliğiniz, ikili ilişkileriniz ve iş ortaklarınızla aksayan konuların kendiliğinden hallolduğuna şahit olabilirsiniz.

9 Ekim tarihinde Koç burcunda bir dolunay yaşanacak. Sizlerin 2.evinde gerçekleşecek bu dolunay maddi manevi değerlerinizle ilgili iyileşeceğiniz durumlarla karşılaşmanıza vesile olabilir. Ekstra bir gelir kaynağı yaratabilirsiniz. Hakkınızın teslim edilmesiyle kendinizi daha değerli ve özgüvenli hissedebilirsiniz.

Bu dolunay Şironyen olduğu için geçmişten gelen bir yarayı sarma ya da kanatma gibi durumlarla da karşılaşabilirsiniz.

Yine 9 Ekim’de jenerasyon gezegeni Plüton Oğlak burcunda retro hareketini sona erdirip düz seyrine geçiş yapacak. 11.evinizdeki uzun süren, ağır ve yıkıcı bir şekilde ilerleyen bu gezegen sizlerin sosyal çevresini değiştirmiş olabilir. Hayattan beklentilerinizi de sarsmış olabilir. Amacı sizleri en iyi versiyonunuza hazırlamak. Dünyaya uyumlanmanız için çevrenizi yeniden düzenlemek.

11 Ekim tarihine geldiğimizde Merkür tekrardan Terazi burcuna geçiş yapıyor. Terazi sizlerin 8.evinizde. Yani başkalarının kaynaklarından elde edilen paralarla ilgili alanda. Koç dolunayı ile kendi kazançlarınızda yaşanan durumları minimize etmek için Merkür’ün Terazi transiti ile yönünüzü başkalarının parasına çevirebilirsiniz. Borç alabilir, kredi çekebilir, miras gibi gündemleri sonuçlandırmaya odaklanabilirsiniz.

Bu ev aynı zamanda içsel dönüşüm, küllerinden doğma ve ameliyatla da ilgilidir. Varsa bu tarz gündemleriniz hızlı bir şekilde sonuç aldığınızı görebilirsiniz.

23 Ekim’de Güneş, Venüs ile birlikte Akrep burcuna geçiş yapıyor. Bir ay boyunca 9.ev konularınız odağınızda olacak. 25 Ekim’de yaşanacak tutulma da bu alanı etkisi altına alacak. Uzak akrabalar, yabancılar, yurt dışı, akademik kariyer, farklı kültürlerle ilgili konular gündeminizi bir hayli meşgul edecek.

24 Ekim tarihinde 12.evinizde yaklaşık 2 senedir seyahat eden Satürn, düz seyrine başlıyor. Ruhsal anlamda sizi zorlayan etkilerini dersinizi aldıysanız artık daha az hissedebilirsiniz. Sınavı verdiyseniz eğer ödülleri toplama zamanındasınız demektir. Bu ödüller de daha güçlü bir ruh ve iç huzuru olacaktır.

 

28 Ekim tarihinde retro hareketini sürdüren Jüpiter burcunuza geçiş yapacak. Kendinizi daha şanslı ve görünür hissedeceğiniz bir süreç sizleri bekliyor. Korunduğunuzu hissettiğiniz olaylarla karşılaşabilir, ilahi adaletin sizler için işlediğine şahit olabilirsiniz.

Merkür, 29 Ekim’de Akrep burcuna geçiş yapacak. Tutulma ile ortaya çıkan yurt dışı ve yabancılarla ilgili gündemleriniz zihninizi daha fazla meşgul etmeye başlayabilir. İmzalamanız ya da teslim etmeniz gereken evrak işleriyle ilgilenebilirsiniz.

Ayın son gününde ise Mars Ocak 2023’e kadar sürecek olan retro hareketine başlayacak. Aile, yuva konuları sizi zorlayabiliriz. Taşınma, tadilat gibi işleriniz ertelenebilir ya da engellere takılabilir. Aile büyüklerinizle ilgili çatışmalar yaşanabilir. Bu süreci olabildiğince sakin atlatmaya çalışmakta fayda var.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close