Bir Elektrik Süpürgesi Hem Sessiz, Hem Güçlü Olabilir mi?

arnica elektrik süpürgesi

Elektrik süpürgeleri, gücünü sahip olduğu motordan aldıkları için gürültü çıkarıyor ve bu sebeple yakın bir zamana kadar belli saatlerin dışında çalıştırılması sorun oluyordu. Ta ki sessiz elektrik süpürgesi ortaya çıkana kadar… Temizliği oldukça kolay hale getiren bu ürünler zaman içerisinde gelişti en büyük handikapları olan motor sesi tarihe karıştı. Sessiz elektrik süpürgesi ile artık günün her saati, gece bile temizlik yapabilirsiniz.

Sessiz Elektrik Süpürgesi Kullanmanın Avantajları

Sessiz elektrik süpürgesi, özellikle şehir hayatı için idealdir. Apartman yaşamında evlerden çıkan yüksek sesler çoğu zaman sorun olur ve bazen gece acilen bir şeyler süpürge çektirmeniz gerekebilir. Sessiz elektrik süpürgesi sayesinde komşularınızı rahatsız etmeden kolayca temizlik yapabilirsiniz. Bu sayede tedirgin olmadan işinizi görürsünüz ve hem onların hem de sizin huzurunuz kaçmaz.

arnica elektrik süpürgesi modelleri

Sessiz süpürgelerin ideal olduğu bir baş yuva çeşidi ise, küçük bebeklerin olduğu evlerdir. Bebekler günün her saati uyuyabilir. Anneler ise genel olarak bu araları fırsat bilir ve temizlik gibi işleri bebek uyurken yaparlar. Sessiz elektrik süpürgesi ise böyle anlarda devreye girerek bebeği rahatsız etmeden temizlik yapmanıza yardımcı olur. Bu süpürgelerin ses seviyesi 70 desibelin altında olduğu için sadece bebekleri değil, ortamda bulunan herkesi rahatsız olmadan neyle meşgulse ona devam edebilir.

 

Başka Özellikleri de Var

Sessiz elektrik süpürgesi, teknoloji sayesinde diğer bazı avantajları da bünyesinde toplar. Bunlardan biri güçlü motorlarıdır. Güçlü motorlar sessiz süpürge modellerine yüksek emiş gücü kazandırır. Böylece yüzeylerde bulunan en zorlu parçaları bile içine çekerken, ulaşılması güç yerlerde olan tozları kapabilir. Üstelik yeni nesil güçlü motorlar daha performanslı olmalarına rağmen daha verimli çalışırlar. Verimli çalışma ise enerji tasarrufunu beraberinde getirir. Sessiz elektrik süpürgesi ile en zorlu tozları yakalarken elektrik faturanız eski süpürgeler kadar şişirmez.

arnica sessiz elektrik süpürgesi

Yeni teknolojinin getirdiği bir başka avantaj ise toz haznesinin temizliği. Artık toz hazneleri dolduğunda içi boşaltılıp tekrar süpürgeye takılıyor. Kirlenmiş ise muslukta yıkanabiliyor. Sessiz elektrik süpürgesi ile sadece rahatsız edici motor sesinden değil, aynı zamanda toz torbasından da kurtulursunuz. Üstelik toz haznesini söküp takmak oldukça kolay.

Sessiz elektrik süpürgesi, boyutlarıyla da avantaj sağlar. Genişliği ve yüksekliği minimal standartlara göredir ve siz onu bu sayede işiniz bittiğinde evde pek çok alana saklayabilirsiniz. Yer kaplamadığı için alandan da tasarruf sunar.

 

Temizliği Sessiz Sedasız Halledin

Arnica Tesla Premium sessiz elektrik süpürgesi, ev işlerinizi yaparken sessiz yardımcınız oluyor. Motor sesinin seviyesi sadece 69,8 dB. 750 Watt gücündeki motoru A sınıfı enerji etiketine sahip. Böylece tozlarla savaşırken aile bütçenize de katkıda bulunuyor. Modern tasarımı göze hitap ederken, boyutları sayesinde saklama kolaylığı sunuyor.

Arnica sessiz elektrik süpürgesi Cyclone Max Siklon teknolojisine sahip. Bu sayede çektiği toz ve parçaları toz haznesinin içerisine eşit bir şekilde dağıtıyor. Haznenin içerisinde bulunan filtre de tozların hareket etmemesi için çalışıyor. Toz haznesini temizlemek ise oldukça basit. Tek elinizle toz haznesini sökebilir ve içini boşalttıktan sonra yıkayabilirsiniz. Tertemiz hale gelen toz haznesini elektrik süpürgesine kolayca takabilirsiniz.

Arnica sessiz elektrik süpürgesi 8 metre uzunluğunda elektrik kablosuna sahiptir. Buna süpürgenin hortumu da eklenince erişim alanı 11 metreye kadar çıkmaktadır. Böylece sürekli priz değiştirmeden evin uzak köşelerine ulaşabilirsiniz. Çek bırak sistemi sayesinde süpürgenizin kablosunu kolayca toplayabilirsiniz. Arnica sessiz elektrik süpürgesi, taşırken toz haznesinin düşmesini engelleyen 3 in 1 emniyet kilidi sistemine de sahiptir. Sessiz bir temizlik için Arnica’ya göz atmanın şimdi tam vakti! 

 

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close