Urban Loft Ev Dekorasyon Örneği

Urban, şehir; loft ise çatı anlamına gelir. Şehrin ortasında bir çatı katının dekore edilmesiyle de urban loft stili ortaya çıkmıştır. 🙂
Tabii ki olay bu kadar basit değil. 🙂 Ama fotoğraflara bakınca ne demek istediğim daha iyi anlayacaksınız.
Modern döşenmiş bu çatı katında koyu duvar ve zeminin büyük cam, açık renk mobilyalarla aydınlatıldığını ilk bakışta fark edeceksiniz.
Olabildiğince yalın döşenmiş bu çatı katında geniş ve rahat koltukları tamamlayıcı olarak sadece aynı renk bir sehpa, teleskop ve modern bir tablo kullanılmış.
Yemek masasını oturma bölümünden tavana kadar uzanan beyaz bir kitaplık ayırmış. Yine masa ve sandalyelerde de modern çizgi izlenmiş.
Yatak odasının yer aldığı asma kata çıkan merdivenler kitaplıkla gizlenmeye çalışılmış.
 
 Urban loft evin yatak odasında da kullanılan tek renk beyaz. Yatak olarak Japon stili, yere yakın yatak tercih edilmiş. Onun dışında asma katta salondaki kitaplığın devamı ve bir de berjer yer alıyor.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close