Ücretsiz İç Mimar Desteği ve Dekorasyon Hizmeti Veren Markalar

Instagram hesabıma (@dekorolog_) birçok mesaj geliyor dekorasyon konusunda. “Perdemi nasıl almalıyım, koltuğumu nasıl kaplatmalıyım, şuradaki kötü görüntüyü nasıl kapatmalıyım” gibi. Ben bir iç mimar, mimar ya da dekoratör değilim. Sadece ilgi alanım dekorasyon ve bu alan üzerine yazmayı, bir şeyler paylaşmayı seviyorum. Ancak gelen soruları da elimden geldiğince cevapsız bırakmamaya çalışıyorum. Ayrıca çok yakın bir mimar arkadaşım var. Takıldığım noktada ona danışıp daha doğru bir yönlendirme yapmaya dikkat ediyorum.

Profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olursa; mimar arkadaşıma danışıp sizi dekorasyon konusunda destek vermek isterim. Ama istediğiniz hizmete göre cüzi bir bedeli olacaktır bu desteğin (=

 Ancak ücretsiz iç mimarı desteği almak isteyenler için de küçük bir araştırma yaptım. Bu yazımda ücretsiz dekorasyon danışmanlığı hizmeti veren mobilya markalarını listeledim. (Tabii onlardan alışveriş yaptığınız takdirde…)

Ücretsiz İç Mimari Desteği Veren Firmalar

Vivense’den İç Mimar Hizmeti

Başlangıçta sadece online olarak mobilya satışı yapan Vivense,  daha sonra birçok showroom açarak hızla büyümeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan marka, ücretsiz iç mimari desteği vererek bu memnuniyeti bir adım ileri taşıyor. Üstelik bu danışmanlık hizmetinden faydalanmak için Vivense’den ya da mağazalarından herhangi bir ürün satın almış olmanız da gerekmiyor.

Vivense’den online olarak iç mimari destek almak web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ya da İstanbul ve Ankara showroom’larına uğrayarak yüz yüze iç mimarlar ile görüşebilirsiniz.

Vivense Showroom ve Mağazaları

Vivense’nin şu an için İstanbul’da Şişli, Beylikdüzü, Kartal, Kozyatağı, Maslak, MASKO; İzmir’de Bayraklı, Alsancak; Ankara, Adana, Samsun, Antalya, Kocaeli, Bursa ve İnegöl Outlet olmak üzere 15 mağazası bulunuyor.

Zebrano Ücretsiz İç Mimari ve Dekorasyon Hizmeti

Lüks kategorisinde değerlendirebileceğimiz Zebrano, gösterişli tasarımları ile dikkat çeken bir mobilya markası. Dekorasyonda iddialı bir çizgiyi yansıtmak için Zebrano’yu tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda ürün satın aldıktan sonra markanın sunmuş olduğu ücretsiz iç mimarlık ve dekorasyon hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Zebrano Showroom ve Mağazaları

Zebrano mobilyanın yurt içi mağazaları arasında İstanbul’da MASKO, MODOKO, Florya; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Trabzon, Urfa, Samsun yer alıyor.

Yurt dışı Zebrano mağazalarını ise  Irak, İran, Umman, Rusya, Azerbaycan, KKTC, Dubai, Suudi Arabistan’da bulmanız mümkün.

Milano Mobilya Ücretsiz İç Mimar Desteği

İtalyan çizgisini mobilya tasarımlarına taşıyan Milano Mobilya, ücretsiz danışmanlık hizmeti veren bir diğer marka. Milano Mobilya ürünlerinden satın aldığınız takdirde iç mimarlık hizmetinden hiçbir ücret ödemeden faydalanabiliyorsunuz.

Milano Mobilya Showroom ve Mağazaları

Milano Mobilya’nın yurt içi mağazalarının 3’ü de İstanbul’da. Çağlayan, Florya ve MASKO showroom’larını ziyaret edebilirsiniz. Yurt dışında ise İran’da Milano Mobilya’ya rastlamanız mümkün.

Sizin de ücretsiz iç mimarlık ve dekorasyon hizmeti verdiğini bildiğiniz ve benim burada paylaşmadığım bir marka varsa yorum olarak yazın, elimizde listeyi büyütelim 🙂

 

NOT: Yukarıda saydığım markalar, onlardan ürün aldığınız takdirde bu hizmeti ücretsiz sunmaktadır. Eğer farklı bir yerden alışveriş yaptıysanız uygun bir bütçe ile dekorasyon desteği almak için bana ulaşabilirsiniz 🙂

Mail adresim: ulviyeucuncuoglu@gmail.com

Bir cevap yazın

Başka Yazı Yok