Roche Bobois Koltuk Modelleri ve Fiyatları

İçindekiler (Başlıklara tıklayarak okumak istediğiniz bölüme kolayca ulaşabilirsiniz.)

Roche Bobois koltuk deyince hemen akıllarda beliren şu kolsuz, ayaksız, rengarenk, Osmanlı sedirlerinin modern yorumu olan rahat, geniş, kocaman minderli modüler koltuklar oluyor.

Etnik ve bohemin harika bir şekilde harmanlandığı Roche Bobois markasına ait bu koltukların tasarımcısı Kenzo Takada. 1971’den beri hayatımızda olan bu koltuk modellerine verilen isimse “Mah Jong”

Cesur renk ve desenlerin yer aldığı kumaş koleksiyonu ile tasarlanan bu modüler minder koltuklar, dekorasyonda iddialı şeyler denemeyi sevenler için düşünülmüş sanki. Bir de her şeyden çabuk sıkılanlar için. Roche Bobois koltuklarının modüler yapısı istediğiniz zaman farklı parçaları bir araya getirmenize olanak sağlıyor. Hâl böyle olunca sıkıldığınızda koltuğun minderlerini dilediğiniz gibi yer değiştirmek bile ortamı bir anda farklılaştırabiliyor.

Roche Bobois Koltuk Fiyatları

Bir tasarım markası söz konusu olunca fiyatların da bununla doğru orantıda olacağının altını çizmeme gerek yok diye düşünüyorum  🙂

Roche Bobois koltuk fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve modelleri yerinde görmek isterseniz mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Roche Bobois Türkiye

Tasarım mobilya markasının Türkiye’de de bir şubesi bulunuyor. İstanbul Kuruçeşme’de bulunan showroom’u mutlaka ziyaret edin derim.

Adres: Kuruçeşme Mahallesi, Muallim Naci Cd. No:81, 34345 Beşiktaş/İstanbul

Web sitesi: https://www.roche-bobois.com/en-KZ/showrooms/istanbul

Roche Bobois Koltuk Modelleri

Farklı tasarımcıların imzalarını taşıyan mobilyalarla 50 yılı aşkın zamandır iddialı çizgisini koruyan markanın dikkat çeken diğer koltuk modellerini sizin için derledim. 

Daha fazla model için Roche Bobois’in sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://www.roche-bobois.com/

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close