Retro Tarzı Koltuklar Vivense.com’dan

Eskiyi yeniyle kombinleyerek farklı mekanlar yaratmak isteyenler, ama değişime nereden başlayacağınızı bilemeyenler için Vivense.com’da gördüğüm retro tarzı koltuk modellerinin parlak fikirler vereceğini düşündüm. Hemen paylaşmak istedim. 🙂
Tekli retro koltuklar, retro kanepeler ve salon takımları… Vivense.com’daki bu koltukları görünce neden hemen sizinle paylaşmak istediğimi çok iyi anlayacaksınız. 🙂
Haydi, gelin diğer retro koltuklara da bir bakalım. 🙂


Bu 3’lü retro kanepeler açılıyor ve yatak oluyor. Yani şık bir salon için rahatlıktan ve diğer ihtiyaçlarınızdan vazgeçmek zorunda kalmıyorsunuz.

Ve retro parçalardan ortaya çıkan muhteşem bir salon görüntüsü… Üstelik fiyatı da çok uygun. Bence www.vivense.com ‘a girip bir inceleyin derim. Harika parçalar bulacağınıza emminim.

Görsel kaynak: www.vivense.com

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

2 yorum

vivensenin sitesinde saatlerce baktım bu mobilyaları bulamadım:( tam linki ya da mobilya ismi varsa iletir misiniz, teşekkürler.

ulviye üçüncüoğlu  -  Ağustos 6, 2014 / 1:56 pm

Ürünün sitedeki satışı kapanmış olabilir :/

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close