Patchwork Koltuklar ile Salonlara Renkli Bir Dokunuş

Patchwork, Türkçesi ile söylemek gerekirse “kırkyama” ev dekorasyonunda çığır açmaya devam ediyor. Örtüler, halılar ve son olarak da koltuklara el atan patchwork modası, değdiği her yeri farklılaştırmayı başarıyor.
Birbirinden farklı renk ve desenlerde onlarca parçanın bir araya gelerek ortaya çıkardığı muhteşem uyum, evlerde birçok tarzı aynı anda yaşama şansı veriyor. Hangi tarzı evinize yansıtacağınız ise tamamen sizin dekorasyon dehanıza kalıyor.
Şimdi sizleri evinizi, yanındaki mobilya ve aksesuarlarla klasik ya da modern bir çizgiye taşıyacak olan patchwork koltuklarla tanıştıracağım.
Bu sayede patchwork koltukları evinizi dekore ederken nasıl kullanacağınız konusunda birçok değişik fikir oluşacak kafanızda.
Haydi, gelin hep birlikte patchwork koltuklara yayılalım. 🙂
Bu berjerleri evinizin en sevdiğiniz köşesine yerleştirin. Yanına da zigon bir sehpa… Kahvenizi de almayı unutmayın ama! 🙂
Evinizin klasik görüntüsünü bu patchwork koltuk ile daha modern bir çizgiye taşıyabilirsiniz. 

Patchwork koltuk modellerine doyamadım diyorsanız tıklayın. 😉

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close