Mışıl Mışıl Uyutan Bebek Yastığı ile Sağlıkla Büyüsünler

Sponsorlu İçerik

Bebeklerin sağlıklı gelişimleri ve büyümeleri için beslenme kadar en temel ihtiyaçlarından birisi de deliksiz, rahat bir uyku süreci. Onları saatler boyu kesintisiz uyku ile buluşturmanın en sağlıklı yöntemi ise mışıl mışıl uyutan Hibboux’nun %100 doğal pamuktan üretilen bebek yastık modelleri. Gününüzü mutlu uyanan, gülümseyen yüzüyle güzelleştiren sağlık dolu bir uyku ile güne ‘merhaba’ diyen bebekler için özel olarak tasarlanan bu bebek yastığı modelleri, onların narin cildini doğal pamuğun yumuşacık dokunuşu ile mutlu ediyor.

 

Doğal Pamuğun Yumuşacık Dokunuşu ile Sımsıcak Bir Uyku

Miniklerin sağlıkla büyümeleri için üretilen bebek yastığı modelleri; doğal pamuğun özenle toplanması ile elde edilen pamuk flanel kumaşının yumuşacık dokusu ile konfor yaratıyor. Hibboux’nun OEKO-TEX sertifikalı çevreye duyarlı üretim tekniği ve sürdürülebilir bir çevre mottosu; ürettiği doğal bebek yastığı modellerini, bebek yatak takımının vazgeçilmez bir parçası yapıyor.

Bebeklerin gelişimleri için onları büyütürken narin ciltlerine temas eden tekstil ürünlerinin özenle seçilmesi gerekiyor. Doğal kumaşlardan ve kanserojen, kimyasal bileşenler içermeyen dolgu malzemesinden üretilen bebek yastığı çeşitleri ile onlar sağlıkla uyurken annelerin de içi rahat ediyor. Hibboux’nun doğal pamuktan yüksek tel sayısı ile dokunan kumaşlar kullanılarak üretilen yastık kılıfları, bebeklerin yumuşacık cildine sağlıkla temas ediyor. Tüm ürün gruplarında olduğu gibi bebek yastığı ve çocuk yastığı seçeneklerinde de yaz, kış nefes alan terletmeyen %100 doğal pamuk kumaşlı ürünlerle bebekler huzur dolu uyuyor ve sağlıkla büyüyor. Gece boyunca konforlu bebek yastığı ve tekstil ürünleri ile kesintisiz uyuyan bebekler sayesinde anne babaların da yüzleri gülüyor.

Çevreye Duyarlı Yenilikçi Tasarımlar!

Hibboux’nun ürettiği tasarımlarda konforun yanı sıra yenilikçi teknoloji yöntemlerini kullanması, kullanıcıları birçok yenilikle de buluşturuyor. Bebeklerin kesintisiz uyku deneyimi için tasarlanan Dacron Duo tasarımı bebek yastığı modeli de bu yenilikçi tasarımlardan birisini oluşturuyor. Dacron Duo’nun 30 derece sıcaklıkta bile verimli bir hijyen sunan yapısı aynı zamanda enerji tasarrufu ile sürdürülebilir bir çevre yaratılmasında etken oluyor. Dacron Duo elyafın nefes alan yenilikçi nem transfer yapısı, düşük sıcaklıklarda bile verim sağlıyor. Yastıklarda kullanılan standart silikon dolgudan farklı olarak geliştirilmiş bu yapı ile %30 daha fazla buhar ve nem transferi sayesinde bebeklerin cildi kuru kalıyor. Uluslararası tekstil platformunda geçerli olan çevreye duyarlı, zararlı maddelerden uzaklaştırılmış OEKO-TEX® ekolojik kalite sertifikasına sahip bulunan Hibboux ürünleri, kalite ve yüksek performansı ile dikkat çekiyor.

 

Nem Dengesini Koruyan Bebek Yastığı ile Mutlu Uykular

Gece boyunca bebeklerin ve çocukların tenine temas eden tekstil ürünlerinin konforlu olmaları yanında aynı zamanda kolay temizlenebilir, hijyenik ve anti alerjik malzemelerden üretilmesi dikkat edilmesi gereken bir nokta… Bu hassasiyete uygun olarak üretilen Hibboux’nun bebek yastığı modelleri yıkanabilir kılıfları ile konforla hijyeni buluşturuyor. Nem dengesini sağlayan ve uyku süresince meydana gelen nemi kısa sürede uzaklaştıran koruma dengesi de hijyen için ekstra konfor sağlıyor. Doğal ve sağlıklı malzemeler kullanarak ürettiği bebek yastığı ve diğer uyku ürünleri ile huzurlu bir ortam yaratan Hibboux, aynı zamanda internet üzerinden aracısız pazarlama yöntemi ile uygun fiyat politikası uygulayarak mutlu müşteriler yaratıyor. Doğa dostu, çevreye duyarlı bir üretim mottosunu ilke edinen Hibboux; ürünlerinde kaz tüyü, kuş tüyü, deri, post gibi malzemelere yer vermeyerek bunu kanıtlıyor. Ayrıca yataklarda 100 gece, diğer ürünlerde ise 30 gece deneme süresi ve kolay iade süreci ile müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşıyor. Bütün bu ayrıcalıkları müşterilerine sunan Hibboux’nun bebek yastığı, çocuk yastık çeşitlerine, deneme süresinde koşulsuz değiştirme olanağı ve avantajlı fiyatlarla siz de hemen sahip olabilirsiniz. 

 

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close