Kendin Yap: Yapraklardan Tablo Yapımı

Çok basit bir şekilde kimse de olmayan el emeği göz nuru bir tabloya sahip olmak ister misiniz? O zaman hazırlayın sprey boyaları kendi tablomuzu yapmaya başlıyoruz. 🙂

Karton, farklı renklerde sprey boya ve ağaç dalları ile çok zarif bir tabloya sahip olabilirsiniz. Resimde adım adım gösterildiği üzere önce dalın hangi renkte olmasını istiyorsanız kutuyu önce o renge boyayın. Ardından yaprağı kutunun üzerine sabitleyip resimde gördüğünüz yaldızlı sarı rengi oluşturacak yüzey için tercih ettiğiniz renktekisprey boyayı sıkmaya başlayın.

Not: Boyayı belli bir mesafeden ve eliniz sürekli hareket edecek şekilde sıkmaya özen gösterin. Aksi taktirde boya belli bölümlerde toplanıp kötü bir görüntü oluşturacaktır.

Kartonlar kuruduktan sonra odanızın baş köşesine asın. Bir anda nasıl evinizin havası değişecek göreceksiniz! 🙂

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close