İlk Ev Hediyem

Evet… Ev ziyaretleri başladı. 🙂 Tabii eli boş gelmek istemeyen arkadaşlarım neye ihtiyacım olduğunu öğrenmek için ağzımı aramaya da başladı. 🙂 Üniversite arkadaşlarımı önce siz bir gelin kendi gözlerinizle görün ne eksik diye kandırmayı başarsam da, eski ev arkadaşımı aynı şekilde kandıramadım. “Saat al, o zaman.” dedim. 🙂 İhtiyacım da vardı hani.

O da bana gelmeden önce Koçtaş’a uğramış. Bana bir sürü saat resimleri yolladı whatsapp’tan. Kısacası ben beğendim ev hediyemi. En uygun bu olur dedim, beğendiğimi aldırdım. 🙂
Ve işte ilk ev hediyem! Sade bir duvar saati. Çok güzel seçenekler sunmasına rağmen ben evde sırıtmayacak bir tanesini tercih ettim.
IKEA’dan aldığım masanın hemen üstüne astım. Hem oturduğum yerden hem de yatak odamdan görülebilecek bir yerde. 🙂 Ben çok beğendim, evime çok yakıştı.
Arkadaşıma bir kez de buradan teşekkür etmek istiyorum. Kesene bereket canım. 🙂

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close