İlginç Yataklar İlginç Uyku Deneyimleri

 

Yattığınız yer sizin için ne kadar önemli? Tasarımcılar için oldukça önemliye benziyor. Birbirinden ilginç fikirlerle hayata geçirilmiş yataklara bayılacaksınız. Tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtabileceğiniz ilginç yataklar sayesinde farkınızı ortaya koyma zamanı.
İşte en ilginç, en sıradışı, en renkli ve eğlenceli yataklar…

Hamburger yatakta lezzetli bir uyku çekmeye ne dersiniz? İki koca hamburger ekmeğinin arasında uyumaya hazırsanız işte size hamburger yatak! Çok eğlenceli duruyor öyle değil mi?

Bu yatak da romantik çiftler için düşünülmüş sanırım. Çatı katının en gizemli köşesine yerleştirilmiş bu rüya yatakta rüyalar görmeyi çok isterdiniz dimi? 🙂 Beyaz tüllerle çadır şeklinde üzerinin kaplanması da iyi düşünülmüş bir detay bence.

Uyku mu, sallanmak mı? İkisi de diyorsanız yukarıdaki salıncak yatak sizin için tasarlanmış olmalı. Tavandan sarkıtılan zincirlere bağlı olan yatak, ayaklarınızı yerden kesecek. Bulutların üstünde uyuyormuş hissine kapılacaksınız bu yatakta uyurken.
 
İlginç ve hoşunuza gidebilecek yatak paylaşımlarına devam edicem ama şimdi uyku zamanı 🙂

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

1 Yorum

3.cüsü gerçekten çok hoş rüya gibi 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close