Evmanya E-Derginin Kasım Ayı Sayısı Çıktı

Kahvenizi alın, bilgisayar başına geçin ve sonbahar dekorasyon trendlerini Evmanya’nın hazırlamış olduğu e-dergi ile keşfetmeye başlayın!

Çoğunuzun bu dergiden haberdar olduğuna eminim. Ancak bilmeyenler için tekrar söylemekte yarar var. 🙂
Her ay dergiler için bütçe ayıramıyor olabiliriz, ama bu dekorasyon dergilerini karıştırmaktan bizi alıkoyamaz. Üstelik internetle bu kadar haşır neşirken. 🙂
Sadede gelelim ve Evmanya’nın Kasım ayı için hazırlamış olduğu e-dergide yer alan konulara bir göz atalım. 🙂

Sonbahar dekorasyon trendlerini mercek altına alan Evmanya E-Dergi Kasım sayısı, baharat renklerinin bu sezon çok moda olduğunun altını çiziyor ve evinize hangi ürünlerle bu renkleri taşıyabileceğinizin ipuçlarını veriyor.

 Ayrıca ekose de evinize hakim olacak dekorasyon trendleri arasında. Özellikle tekstil ve mutfak ürünlerinde rastlayacağınız bu desene siz de evinizde yer vermek isteyeceksiniz.

Dergiyi okumak ve diğer sonbahar dekorasyon trendlerini cratosroyalbet keşfetmek için tıklayın: //dergi.evmanya.com/sayi-26/sayfa-1

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close