Evde Yılbaşı Dekorasyonu

Geç kalmadan ev dekorasyonunda yılbaşı rötuşu yapalım mı? 🙂
Koltuklara kırmızı yastıklar, köşeye ufak bir çam ağacı, duvarlara küçük şirin süsler…
Bence tüm vitrinlere, sokaklara yılbaşı konsepti hakimken ev dekorasyonununda değişiklik yapmamak olmaz.
O zaman gelin bütçemizi fazla sarmadan ev dekorasyonu için yılbaşını en güzel şekilde karşılamak adına neler yapabiliriz hep birlikte süslemelerden fikir alalım.
Yılbaşı dekorasyonu deyince akla ilk gelen şey bolca kırmızı rengi kullanmak oluyor. Bence bu işin en kolayı ama yaptığınız dekorasyonun anlamını da en iyi yansıtığı için en doğrusu.
Ama kırmızı rengi sevmiyorsanız yılbaşı dekorasyonu için evde farklı renkleri de kullanabilirsiniz.
Pembe gibi mesela. 🙂
Ev dekorasyonunuz sade ise ona uyum sağlayacak bir yılbaşı teması belirleyebilirsiniz.
Ya da yılbaşı ile aklımıza gelen karın o bembeyaz rengi ile dekore edebilirsiniz evi. Hem sade hem de farklı bir sonuç için.
Ama ille de kırmızı olsun diyorsanız, o zaman işi biraz abartarak perdeden yastıklara kadar her şeyi kırmızısı ile değiştirebilirsiniz.
Geyik figürü yılbaşı dekorasyonunun vazgeçilmezlerinden biri. Onu kışın vazgeçilmezleri ekose ve özrgü ile kombinleyebilirsiniz.
Yılbaşı sadece salona değil yatak odasına da gelebilir. 😉
Yıldızlar, yılbaşı çorapları, kapı süsleri, mumlar, hediye paketleri… Bunların hepsi dekorasyona dahil edilebilir bu dönemde.
İlham alabileceğiniz diğer yılbaşı ev dekorasyon örnekleri:

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close