Düğünde Plaj Modası: Kumsal Düğünü Süslemeleri

Havuzbaşı düğünü, kır düğünü, tekne düğünü derken şimdi son trend plaj düğünü. 🙂

Kumların üzerinde masmavi deniz manzarasına karşı sade ama bir o kadar da tarzınızı ön plana çıkarabileceğiniz plaj düğün konseptini ben çok tuttum.

Hatta hayallerimde tekne düğünü yapmak vardı, ama artık plaj düğünü var. 🙂 Mehmet Bey’e duyurulur. 🙂 Tez vakitte bir kumsal buluna ve bu nikaha kıyıla 🙂

Beni ve hayallerimi bir tarafa bırakıp gelelim plaj düğünü konseptinde sizi karşılayacak olan genel görünüme.

Kumsal Düğünü için Süsleme Fikirleri

Plaj Düğünlerinde Asıl Süs: Deniz

Beyaz sandalyeler, gelin ve damadın yürüyüş alanına yapılan tente ve tabii ki deniz. 🙂 Asıl nesne o zaten. 🙂 Denizi fon olarak kullanmayı unutmayın.

Büyüleyici Bir Kumsal Düğünü Konsepti

Ağaç kütükleri, yeşil yapraklar, çuval bezleri… Kumsal düğününe en çok yakışan doğal malzemelerin bir arada olduğu harika bir fikir.

Sade Plaj Düğünü Örneği

Rengarenk Bir Plaj Düğünü

Ben renklerden vazgeçemem diyorsanız, o zaman renkli tüller ve çiçeklerle kumsala ayrı bir hava kazandırabilir, farklı bir plaj düğününe imzanızı atabilirsiniz.

Gece de Romantik ve Sade Bir Kumsal Düğünü Organizasyonu

Böyle bir mekan aile arasında yapılan sade düğünler için ideal. Ya da nikah sonrasında verilmeyi düşünülen yemekli davetler için.

Pembe&Beyaz Plaj Düğünü Konsepti

Peri masallarından fırlayan bu kumsal düğün dekorasyonu romantizmi doruklarda yaşamayı seven çiftler için. Beyaz ve pembe ağırlıklı bir dekorasyon, yürüyüş yolunu aydınlatan fenerler ve gül yaprakları…

Kumsalda Masmavi Bir Düğün

Deniz deyince insanın aklına gelen ilk renk mavidir belki de ve kumsalda yapılacak deniz temalı bir düğün için de tercih edilebilecek en doğru rengin de mavi olduğu düşünülür. Fotoğrafa bakılırsa doğru düşünmüşler. 🙂

Samimi Kumsal Düğünü Organizasyonu

Kumsalda yemekli bir düğün. Yakın arkadaşlar ve ailenin sıcak sohbetlerine tanık olacak bu düğün masası dekorasyonu benim çok hoşuma gitti. Umarım siz de beğenmişsinizdir.
Ve son plaj düğünü konseptimiz rahatına düşkün çiftler için.
Plaj düğünü ile ilgili genel bir izlenim edindik sanırım. Bir dahaki post detaylarla ilgili olacak. İzlemede kalın. Hoşça kalın. 🙂

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

1 Yorum

gügüyle hersey  -  Ağustos 24, 2013 / 6:30 pm

Merhabalar bende bu tarz dügünleri cok begeniyorum zaten bende sayfamda paylasmistim sevgiler♥

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close