DekoMekan | Let’s Coffee

 Kahve içmeyi sevenler ve dekorasyon tutkunları için özel bir mekandayız: Lets’ Coffee.

2 hafta önce bir arkadaş sayesinde keşfettim. Beşiktaş Akaretler’deki şubesini. Lets’ Coffee’nin diğer şubesi de Kadıköy Bahariye’de.

Şimdilik sadece 2 noktada bulunan kafenin dekorasyonu benim çok hoşuma gitti. Sizin için birkaç fotoğraf çektim hemen 🙂 Ancak Lets’ Coffee’nin kendi internet sitesinde de iç mekandan harika kareler yer alıyor. Onlardan birkaçını da sizlerle paylaşacağım.
Kafenin en dikkat çekici yerinden tuvaletlerinden başlıyorum 🙂

Lavabo yerine kullanılan metal kova, musluğun tesisat borusu olarak tasarlanması çok iyi bir fikir gerçekten. Hele de söz konusu rustik dekorasyonsa.

Tesisat borularının merdiven korkuluğu ve aydınlatma tasarımı olarak da karşınıza çıktığını görüyorsunuz.

Mekanda endüstriyel dekorasyon stilini yansıtan çok fazla detay bulunuyor. Boyanmamış ham, sıvalı duvarlar, metal aydınlatma tasarımları, ham ahşap yüzeyler…

Tolix sandalyeler de mekanın ruhuna hitap ediyor.
Ancak rahat bir oturma köşesi arayanlar için retro koltuklar da bulunuyor üst katta. 🙂

Ayrıca bir Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olarak kafede kullanılan metin ve sloganlar da çok hoşuma gitti. :)Komik metinlerden birkaçını paylaşıyorum:

Ve şimdi de Lets’ Coffe’nin Kadıköy’deki mağzasından birakç fotoğraf paylaşıyorum. Bu fotoğrafları kafenin internet sitesinden aldığımı belirtmek isterim 🙂

Umarım fotoğraflar bu mekana gidip bir kahve içmeniz için yeterli olmuştur 🙂

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close