Bu Yastıklar Çok Sosyal

Sosyal medya sitelerinin dekorasyon trendleri üzerindeki yansıması:
Sosyal Yastıklar!

Twitter, Facebook, Google Plus, Pinterest, Instagram ve diğerleri… Artık yastıklar bu sosyal ağların logoları ve yarattıkları dillere ait işaretlerle sosyotik bir kimliğe bürünüyor.

Sosyal medya yastıklarını her ortamda rahatça kullanabilirsiniz Ancak ben onları en çok ofislere yakıştırıyorum. Özellikle dijital ajansların ofislerine çok renkli bir hava katacağını düşünüyorum. 🙂

Tıpkı bu ofislerde olduğu gibi…

Siz de bu yastıklarından en beğendiklerinizi alarak ofiste kendi sosyal yastık ağınızı kurabilirsiniz. 🙂

“Peki nereden bulurum ben bu sosyal yastıkları?” diyorsanız yurt dışında satışını yapan birkaç alışveriş sitesini hemen sizinle paylaşayım:
Craft Squatch
Zazzle
Türkiye’de ise sosyal medya yastıklarını Evmanya satıyor. Arada Markafoni’de de bu tarz tasarım yastıklar satışa sunuluyor.

Ama “Almaya gerek yok. Ben kendi sosyal medya yastığımı kendim yaparım.” diyen marifetli hanımlardansanız, işte size fikir verecek birkaç yastık modeli:

Twitter yastıkları…

 

Pinterest yastığı…
Pelüş sosyal medya yastıkları…
Instagram yastık modelleri…
Ve çok daha fazlası…

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close