Boyner Evde: 2015 İçin Yeni Yıl Tasarımları Hazır!

Boyner Evde’de yılbaşı için her şey tamam.
Daha önümüzde koca 1 ay olmasına rağmen yeni yıl için hediye alışverişi yapacaksanız bu kadar seçenek arasında karar vermekte zorlanabilirsiniz; mağazalara bakmaya bir an evvel başlayın derim.
Ancak ev dekorasyonu için belli bir yılbaşı konsepti ile evinizi süslemeyi düşünüyorsanız, çok az bir zamanınız kaldığını hatırlatmak isterim. 🙂
Ama evin her bölümü için ürün satışının yapıldığı Boyner tarzı mağazalarda, yılbaşı için aradığınız her şeyi bir arada bulabilirsiniz. Bu sayede işinizi de aceleye getirmezsiniz 😉
Süsleme için envai çeşit yılbaşı tasarımları, yeni yıl konseptli ev tesktil ürünleri, mutfak ve sofra gereçleri… Hepsi Boyner Evde, 2015 hazırlıkları için evinizdeki yerini almayı bekliyor.
Gelin isterseniz bir Boyner mağazasına gitmeden önce, size fotoğraflarımla küçük bir tur attırayım 🙂
Yılbaşı için mağaza gezilerim devam edecek 🙂
Şimdilik hoşça kalın.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close