Anthropologie Nevresim Takımları ve Yatak Örtüleri

Pinterest! Bir numaralı sitem diyebilirim. Orada dolaşırken çok farklı şeyler keşfedip sizinle paylaşma imkanı buluyorum çünkü.

Ve yine bu şekilde gelişen bir post ile karşı karşıyasınız.

Bu yatak örtülerine Pinterest’te rastladım. Baktım tarzları aynı, fotoğraf çekimi aynı, o zaman dedim ki kesinlikle bunlar aynı elden çıkmış ve aynı markayı taşıyor. Ve işte o zaman “Anthropologie” ismine ulaştım.

Bu sitede giyimden ayakkabıya, çanta ve aksesuardan ev eşyalarına kadar aradığınız her şey var. Ama bizi en çok evle ilgili olan kısımları ilgilendiriyor tabii. 🙂
Yatak örtülerinde kullanılan renkler, geleneksel motifler gibi unsurlar bir araya gelerek Anthropologie’nin tarzını gözler önüne seriyor.
Dilerseniz vakit kaybetmeden hayranlık veren desenlere sahip nevresim takımlarına ve yatak örtülerine göz atmaya başlayalım:
Hepsi birbirinden harika, öyle değil mi? 🙂

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

1 Yorum

Tutkunun Dünyası  -  Eylül 12, 2014 / 12:24 pm

Merhaba, Paylaşımlar çok güzel. Taş boyama sanatı ile ilgili arama yaparken blogunuzu buldum. Ve çok beğendim. İzlemeye aldım. Ben de bloguma beklerim. Sevgiler,

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close