2014’ün Dekorasyondaki Trend Renkleri

2013 yılını zümrüt yeşilleri, lacivert ve hardal sarılarıyla geride bıraktık. Sıra geldi yeni seneyle birlikte farklı renkleri hayatımıza taşımaya.

Ben her ne kadar modayı insanın kendisinin belirlediğine inansam da, gerçekte rutinin böyle gelişmediğinin herkes farkında. 🙂 Konusunda söz sahibi insanlar her yıl modaya yön verecek renkleri önceden açıklıyorlar. “2014’te bu renkler moda olacak.” diyorlar ve her nasılsa o renkler moda oluyor. 🙂

Tamamen duygusal (ticari) yani. 🙂

“Neyse…” deyip lafı kısa kesiyorum ve 2014’te çevremizde en çok göreceğimiz renkleri sizlerle paylaşıyorum. 🙂

İşte 2014’ün moda renkleri…
Orkide moru, kum rengi, açık mavi, eflatun, sarı, su yeşili ve turuncu… Dekorasyonda da etkisini hissettirecek bu renkler daha huzurlu bir yılın bizi beklediğini müjdelemiyor mu sizce de?

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

2 yorum

sahici hersey  -  Ocak 5, 2014 / 4:48 pm

Aslında moda denilen renkler çok kısa bir süre hayatımızda oluyor.Bu süre içinde de özellikle kıyafet konusunda o kadar çok kullanılıyor ki sıkılıyor insan:) onun için renklerle aram çok iyi olmasına rağmen moda dendiği süre de hiç kullanmayı sevmem:) Ama yukardaki resimlerde renkler çok güzel kullanılmış..

ulviye üçüncüoğlu  -  Ocak 5, 2014 / 4:51 pm

Çok haklısın 🙂 Sana sonuna kadar katılıyorum. 😉 Moda diye lanse edilen şeyler gelip geçici ve tamamen olmasa da kısmen ticari amaçlı. O yüzden biz neyi seviyorsak, neyi yakıştırıyorsak moda o 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close