2014’te Aydınlatmada Endüstriyel Tasarımlar Ön Planda

Uzun bir aradan sonra farklı bir 2014 dekorasyon trendi ile karşınızdayım. 🙂 En son bu yılın moda renginin orkide moru olacağından bahsetmiş, bu masalsı renge eşlik edecek diğer renkleri paylaşmıştık. Sıra geldi aydınlatmada trendi 2014’te neyin belirleyeceğine.

İşin uzmanları bu yıl endüstriyel tasarımların aydınlatma alanında bir adım öne çıkacağını söylüyor. Yani artık daha çok cafe ve restoranlarda görmeye alıştığımız endüstriyel aydınlatmaları evlerde de göreceğiz.
Alüminyum malzeme kullanılarak yapılan bu aydınlatmalar, önceleri zor şartlara uygun endüstriyel ortamlarda kullanılmak için üretiliyordu. Ancak şimdi, farklı renk ve şekillerde tasarlanan endüstriyel aydınlatmaları her ortamda kullanmak mümkün. Salonda, mutfakta, yatak odasında… Siz bu farklı aydınlatmaları nerede kullanmak isterdiniz?

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close