1 Eski Bavul 10 Yeni Dekorasyon Fikri

Anılarınızı taze tutan eski bir bavul… Öylece evinizin bir köşesinde sessizce duruyor. Ama siz onu kendi ellerinizle yenileyip eviniz, bahçeniz ya da ofisiniz için farklı bir dekorasyon unsuru haline getirmek istiyorsunuz.
 “Bir bavulla ne gibi şeyler yapılabilir ki?” demeyin. Sadece hayal edin. Siz neyi hayal ederseniz bavulunuz ona dönüşecektir. 🙂

“Olmuyor, farklı şeyler aklıma gelmiyor.” diye yakınıyorsanız, daha önce yapılmış tasarımlardan biraz ilham alabilirsiniz.  🙂

İşte bavulla yapabileceğini 10 farklı dekorasyon önerisi:

1- Bavuldan Komodin:
 
 
2- Bavuldan Dolap:
 
 
3- Bavuldan Saksı:
 
 
4- Bavuldan Çalışma Masası:
 
 
5- Bavuldan Dresuar:
 
 
 
6- Bavuldan Raf:
 
 

7- Bavuldan Sehpa:

 
8- Bavuldan Vitrin:
 
9- Bavuldan Koltuk:
10- Bavuldan Kedi/Köpek Yatağı:

Eski bir bavuldan neler yapılabileceğini kendi gözlerinizle gördünüz. 🙂 Eminim, şu anda aklınıza gördüklerinizden daha farklı fikirler de gelmeye başlamıştır bir köşede duran bavulunuzla ilgili.

O zaman şimdi hayalinizdekini pratiğe dökme vakti.

Herkese kolay gelsin. 🙂

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

1 Yorum

Böğürtlen dünyası  -  Nisan 27, 2014 / 2:06 pm

Harika bayıldım..Sözden kalan kuru çiçeklerim için bir dekorasyon fikri arıyordum sanırım buldum..Yatak odasında bir bavulun içinde kuru güller güzel duracak..Blogunu beğendim ve takibe aldım..Ben de beklerim..

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close