Yaşam Kalitesini Yükselten Kurgular: VitrA Banyo

voyage

Sponsorlu İçerik

VitrA, merkezine çağdaş insanın hem bedensel hem de duygusal ihtiyaçlarını koyan yeni nesil yaşam felsefeleri doğrultusunda değişen dekorasyon şifrelerini koleksiyonlarına işliyor. Artık yalnızca bir hijyen alanı olmanın ötesine geçerek bireyin kendini yenilediği kişisel mabetlere ve rehabilite alanlarına dönüşen ıslak hacimler, VitrA kalitesiyle yeniden yorumlandı. Evlerde dinginliğin ve sakinliğin merkezi olarak yeni bir kimliğe bürünen ıslak alanlar, suyun iyileştirici etkisini bedenlere taşırken, bireyleri düşsel dünyaları keşfe davet ediyor. VitrA’nın dünyaca ünlü sanatçıların eşsiz eserleri olarak görülen Equal ve Voyage koleksiyonları, kendini huzurun kollarına bırakmak isteyen benliklerin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlandı. Gelişen teknoloji ile sınırları genişletilen VitrA koleksiyonları, çevreci görüşü benimseyen inovatif sistemler ve mekânların alanlarını daha verimli kullanmayı hedefleyen modüler çözümler de içeriyor. Şehir yaşamının insanı yoran yoğunluğu karşısında rahatlama ve özgürleşme arayışı içine giren modern insana ferah bir çıkış kapısı sunan kreasyonlar, banyolara biçilen rolleri değiştirecek.

Spa Keyfini VitrA Banyo Koleksiyonları ile Evlere Taşıyın

VitrA’nın ihtiyaç alanı olmaktan çıkarak evlerin devamı olarak tasarlanan banyo modelleri, kullanıcısını konforlu ve estetik alanlarla buluşturuyor. Eserleri dünyanın dört bir yanındaki müzelerde sergilenen Arik Levy ve VitrA Design Studio iş birliği ile tasarlanan Voyage, banyoları yenilikçi bir bakış açısıyla yorumlayan eşsiz bir koleksiyon. İlhamını doğadan ve insanın içsel dünyasına yapılan yolculuklardan alan Voyage, banyoda bedenle ruhu bir araya getiren eşsiz tecrübeler yaşamak isteyenleri kendine çekiyor.

 

Doğal meşe, kumlu ahşap, mat beyaz, mat bej, alevli gri, orman yeşili gibi zihni ve bedeni yatıştıran tonların hakimiyetindeki kreasyon kullanıcısına banyo dekorasyonunu özgürce stilize etme ve yaratıcı benliğini ortaya çıkarma şansı tanıyan esnek parçalardan oluşuyor. Siz de her biri duvara monte edilebilen kusursuz parçalarla sınırsız kombinasyonlar yaratabileceğiniz Voyage ile banyoları kişiselleştirebilirsiniz, ıslak alanları değişen ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilirsiniz. Voyage kreasyonunun çanak ve etajerli yapıyı bir araya getiren lavabo kurguları, keyifli küvet sistemleri ve banyonun tamamıyla bütünleşen klozet tasarımları ile estetik katsayısı yüksek mekânlar yaratabilirsiniz. Hem düşeyde hem yatayda yerleşim imkanı sunan modüler hacimlerle kargaşadan uzak ve meditatif bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

Yalın, Duru ve Cüretkar Tasarımlar

Sadeliğin çarpıcı enerjisini ıslak alanlarına entegre etmek isteyenlerin ilk tercihi VitrA Equal koleksiyonu. İtalyan tasarımcı Claudio Bellini ve VitrA Design Studio işbirliği ile ortaya çıkarılan kreasyon, cesur çizgileri, sofistike hatları ve düzenli yapısıyla dikkat çekiyor. Klasik mimari unsurları modern dizayn kodları ile harmanlayan Claudio Bellini, ıslak hacimlerin karakterini ortaya koyarken, yalınlığın cüretkar ve dikkat çekici yanlarına vurgu yapıyor. Adının hakkını veren Equal, kişilerin iç dünyasının iki temel öğesi olan mantık ve duygu arasındaki dengeyi temsil eden bir koleksiyon. Seramik ve ahşabı bir araya getirerek soğuk detayları sıcak dokunuşlarla hareketlendiren Equal, banyolarda dengeli bir atmosfer yakalamanızı sağlayacak. Duvara monte ve tezgah üstü alternatifleri bulunan tekli ve ikili lavabo kurgularının heykelsi formunu bakır tonlarındaki parlak armatürlerle buluşturan Equal kreasyonunda cesurca kullanılan siyah ve mat metal detaylar da dikkat çekiyor. Equal’ın kişiselleştirilebilir ve bağımsız saklama alanları kullanıcısını özgürleştirirken, Vitra Rim-ex teknolojisine sahip klozet sistemleri üstün hijyen sağlıyor. Koleksiyonunun ana parçalarıyla dengeli bir uyum yakalayan elegan akseusarları ile mekânlarda bütünsel bir hava yaratan Equal ile banyoları evin odak noktası haline getirebilirsiniz. Arınma ritüellerini sade ve estetik mekânlara taşıyarak yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. 

Fonksiyonel ve İnovatif Banyo Modelleri 

Doğaya ve gelecek nesillere karşı sorumluluklarının farkında olan VitrA, sürdürülebilir ve inovatif sistemleri muazzam kreasyonlarına entegre etmeyi ihmal etmiyor. Asma klozet sistemleri hem şık duruşları hem de doğal kaynak tasarrufu sağlayan tasarımları ile beğenileri topluyor. Dar alanlarda işlevsel çözümler sunan modüler dolapları askılar ve raf sistemleri ile buluşturan Voyage ve Equal koleksiyonu, her boyuttan banyoları kişiselleştirmek isteyenlerin vazgeçilmezi. Seramik yüzeyi ile banyoların enerjisini yükselten lavaboların kolay temizlenebilen yapıları da alanların hijyen katsayısını arttırıyor.

VitrA, mottosu seçkinlik ve kalite olanları benzersiz koleksiyonlarıyla tanışmaya davet ediyor. Siz de VitrA mağazalarını ziyaret ederek ruhla bedeni buluşturan banyo modellerini keşfedebilir, dilediğiniz an, istediğiniz ürünü yaşamınıza dahil edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close