Nisan Ayı Burç Yorumları

nisan-ayi-burc-yorumlari-2024

Dekorolog sıfatımın dışında blogun bu köşesinde Astrolog kimliğimle karşınızdayım 🙂 Nisan ayı, 2024’ün en önemli aylarından biri. Bu sebeple yazmadan edemedim. Sizlerin de Nisan ayı burç yorumları sayesinde bu önemli aya hazırlıklı girmesi istedim.

Nisan ayında yılın ilk Merkür retrosu yaşanacak. Yavaşlamamız gereken bir aydayız. İletişim sorunları, cihazların arıza çıkarması gibi konular önümüze gelebilir. Ama ex’ler gelmesin mümkünse 🙂 8 Nisan’da anlı şanlı bir Güneş Tutulması var. Bir devri kapatıp yeni bir devri başlatmamız gereken zamanlardayız. Kangren olmuş kolu kesip atacağız.

2 senede bir olan Satürn-Mars kavuşumu da Nisan ayına denk geldi. Savaş boyalarınızı hazırlayın. “Ya hiç mi güzel bir şey yok?” dediğinizi duyuyorum. Bireysel hayatlarımızda Uranüs-Jüpiter kavuşumu ile birlikte sürprizler devrede olacak.

Daha detaylı yorumlar için Astrolog Ülviye Instagram hesabımı takip edebilirsiniz. Youtube‘a da beklerim tabii.

Nisan Ayı Önemli Tarihler

 • 2-25 Nisan arasında Merkür retro
 • 5 Nisan Venüs Koç burcuna geçiyor
 • 8 Nisan 19′ Koç burcunda Güneş Tutulması
 • 10 Nisan Satürn-Mars kavuşumu
 • 12 Nisan Güneş-Merkür kavuşumu
 • 15 Nisan Merkür-Şiron kavuşumu
 • 19 Nisan Güneş Boğa burcuna geçiyor
 • 19 Nisan Merkür-Venüs kavuşumu
 • 21 Nisan Jüpiter-Uranüs kavuşumu
 • 21 Nisan Venüs-Şiron kavuşumu
 • 24 Nisan 4′ Akrep burcunda Dolunay
 • 29 Nisan Venüs Boğa burcuna geçiyor
 • 29 Nisan Mars-Neptün kavuşumu
 • 30 Nisan Mars Koç burcuna geçiyor

Koç Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

koc-burcu-nisan-ayi-burc-yorumlari

Sevgili Koçlar,

Nisan ayına Merkür’ün retro enerjisi ile adım atıyoruz. Kendinizi içe dönük hissedeceğiniz bir süreçtesiniz. Eski gündemlerin zihninizi meşgul etmesi sizi ay boyunca zorlayabilir. Geçmişte hallettiğinizi düşündüğünüz bazı konuların tekrar önünüze gelmesi de mümkün. Ancak 5 Nisan’da Venüs’ün burcunuza geçmesi ile birlikte dikkatleri üzerinize çekebilir, dış görünüşünüzle çevrenizdekileri büyüleyebilirsiniz. Eğer daha önce yaptırıp memnun kaldığınız bir güzellik işlemi varsa bu etkiyle birlikte yeniden yaptırabilirsiniz.

8 Nisan’da 19′ Koç burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması, sizleri yepyeni başlangıçlara sürükleyebilir. Artık hayatınızda size zarar veren hiçbir şeyi tutmak istemeyeceksiniz. Kaderinizi baştan yazacak gücü kendinizde bulacaksınız.

10 Nisan tarihinde Satürn ve Mars 12.evinizde bir kavuşum gerçekleştirecek. Tutulma sonrası kendinizi pimi çekilmiş bomba gibi hissedebilirsiniz. Özellikle sağlıkla ilgili konulara dikkat etmelisiniz. Psikolojik savaşlar vermeniz gerekebilir.

19-20 Mart tarihinde yaşanan benzer olayların ay ortasında tekrar önünüze gelmesi mümkün. 19 Nisan’da Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle birlikte algınız artık işinize, kazançlarınıza kayıyor olacak. 21’inde gerçekleşecek Uranüs-Jüpiter kavuşumu etkisiyle para konularıyla ilgili sürpriz gündemler oluşabilir.

24’ünde 8.evinizde gerçekleşecek dolunayla birlikte bir kredinizi kapatabilir, ortaklı kazançlarınızda bir final yaşayabilirsiniz. Kendi kazançlarınızın artmasıyla birlikte artık tek başınıza ilerleme kararı alabilirsiniz. 30 Nisan’da Mars’ın burcunuza geçişiyle birlikte artık başlatmak istediğiniz tüm süreçler için harekete geçebilirsiniz. Gökyüzü sizden yana olacak.

Boğa Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

boga-burcu-nisan-ayi-burc-yorumlari

Sevgili Boğalar,

Nisan ayı boyunca Merkür retrosu sizleri gizli düşmanlar, yurt dışı bağlantılı konular ve hastalıklar noktasında zorlayabilir. Geçmişte üstünü örtmeye çalıştığınız gündemlerle uğraştırabilir. 5 Nisan’da Venüs’ün Koç burcuna geçmesi ile aradığınız çözümler de karşınıza gelebilir. Kendinizi ruhsal anlamda güçlenmiş hissedebilirsiniz.

8 Nisan’da gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile birlikte artık sizi içsel olarak sıkıntıda hissettiren bu konuların hepsini yeniden ele alıp kökten çözmek isteyeceksiniz. Uzaklara gitmek, yurt dışıyla iş yapmak, ruhunuzu tatmin edecek ritüellere yönelmek bu süreçte iyi gelebilir.

10 Nisan’da Satürn-Mars kavuşumu sosyal çevrenizle aranıza mesafe koymanız gerektiği noktasında sinyaller verebilir. Özellikle iş arkadaşlarınızla tartışmaya açık olabilirsiniz. Sınırlarınızı net çizmeniz gerekebilir.

Ay ortasına geldiğimizde 19-20 Mart günlerinde yaşanan konuların tekrar önünüze geldiğini görebilirsiniz. Güneş’in burcunuza geçiş yapmasıyla birlikte artık sahneye çıkmak için kendinizi hazır hissedeceksiniz. Tüm gözler üzerinizde olacak. Kutlamalar başlasın. 21’inde gerçekleşecek Uranüs-Jüpiter kavuşumu da hayatınıza sürpriz gelişmeleri getirebilir. Aşk, iş, para… Aklınızdan geçenlerle karşılaşabilirsiniz.

24 Nisan’da tam karşıt burcunuzda gerçekleşecek olan Akrep Dolunay’ı ikili ilişkilerinizle ilgili bazı yüzleşmeler yaşatabilir. 29’unda Venüs’ün de burcunuza geçmesi ile ilişkiler sizler için daha önemli hale gelebilir. Dış görünüşünüze odaklanmak isteyebilir, hayattan keyif alacağınız şeylere yönelebilirsiniz. 30 Nisan’da Mars’ın 12.evinize geçmesi ile arka planda halletmeniz gereken şeyler için adım atacak enerjiyi kendinizde bulacaksınız.

İkizler Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

ikizler-burcu-nisan-ayi-burc-yorumlari

Sevgili İkizler,

Nisan ayında yönetici gezegeniniz Merkür’ün retro hareket ediyor olması, kendinizi içe dönük, dalgın ve dağılmış hissetmenize neden olabilir. 5 Nisan’da Venüs’ün Koç burcuna geçişiyle birlikte sosyal ortamınızda parladığınızı ve keyif aldığınızı hissedebilirsiniz.

8 Nisan’da gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ise size bu konuda yepyeni bir başlangıç yapma noktasında destek verecek. Dahil olduğunuz gruplar, hayalleriniz, gelecek umutlarınız noktasında kapanmayan bir yaranız varsa artık kangren olmuş kolu kesmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Yeni hayallere yelken açacaksınız.

10 Nisan tarihinde Satürn-Mars kavuşumu gerçekleşecek ve sizleri kariyerinizde patronlarınızla güç ve sınır ihlali savaşına sokacak. Eşiniz, babanız ya da otorite olarak gördüğünüz kimselerle zorlu bir süreç sizi bekliyor.

Ay ortasına geldiğimizde 19-20 Mart tarihlerinde yaşadığınız olayların tekrarı gündeminize gelebilir. Kaçan bir fırsatı değerlendirmek için güzel olabilir. 19 Nisan’da Güneş’in Boğa burcuna yani 12.evinize geçmesiyle birlikte içe dönüp yakın çevrenize odaklanacağınız bir sürece giriş yapacaksınız. Ben buna sahneye çıkmadan önce enerji toplamak olarak yaklaşıyorum. Yine aynı gün geçmişten gelen biriyle karşılaşma, ya da övgü dolu sözler duymanız da sizi motive edecek olaylar arasında.

21 Nisan’da Uranüs ve Jüpiter kavuşum gerçekleştirecek. Bir hastalığınıza çözüm arıyorsanız bulabileceğiniz, yurt dışıyla ilgili konularda sürpriz gelişmelerin yaşanabileceği bir süreç olacak sizler için.

24 Nisan’da Akrep burcundaki Dolunay iş ortamınızda ve günlük rutinlerinizde farkındalık yaşamanıza vesile olacak ve bu sayede bir şeyden arınmanız gerektiğini anlayacaksınız. Ayın son günlerinde güzel gelişmeler yaşayabilir, farklı bir kursa, kulübe üye olmak hatta iş başvuruları yapmak için harekete geçebilirsiniz.

Yengeç Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

yengec-burcu-nisan-ayi-burc-yorumlari

Sevgili Yengeçler,

Nisan ayı boyunca retro Merkür iş hayatınızda ve evliliğinizde çeşitli pürüzler çıkarabilir. Geçmiş konuların üzerinden geçmek durumunda kalabilirsiniz. 5 Nisan’da Venüs’ün de Koç burcuna geçmesiyle birlikte her ne kadar retro etkisi yumuşasa da 8 Nisan’daki Güneş Tutulması sizi bu alanlarla ilgili yeni bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. İşiniz, mesleğiniz, yaşadığınız yer, evliliğiniz hatta kimliğiniz bile değişime açık alanlar arasında.

10 Nisan’da Satürn-Mars kavuşumu sizi uzaktaki akrabalarınızla bir güç savaşına sokabilir. Hadlerini bildirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca yurt dışıyla ya da eğitimle ilgili konularda olmayan bazı durumları oldurmaya çalışırken kendinizi bulabilirsiniz.

Ayın ortasına geldiğinizde 19-20 Mart civarındaki konuların tekrardan önünüze geldiğini görebilirsiniz. Yanlış iletişim sonucu bir evrakın yeniden hazırlanması gibi durumlar söz konusu olabilir.

19 Nisan’da Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle odağınızı sosyal çevrenize, arkadaşlarınıza ve hayattan keyif aldığınız şeylere çevireceksiniz. 21 Nisan’da Jüpiter-Uranüs kavuşumunun da desteğiyle kendinizi sürpriz teklifler ve ortamlarla karşı karşıya bulabilirsiniz.

24 Nisan’da 4’Akrep burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, sizleri olumlu anlamda destekleyecek. Aşk, çocuklar ve hobilerle ilgili konularda bir tamamlanma noktasına geleceksiniz.

30 Nisan’da Mars’ın Koç burcuna geçmesiyle kariyerinizde başlatmak istediğiniz yeniliklerle ilgili kendinizde cesaret bulacaksınız. Evliliğiniz, taşınma gibi gündemlerinizin de hızlandığına şahit olacaksınız.

Aslan Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

aslan-burcu-nisan-ayi-burc-yorumlari

Sevgili Aslanlar,

Nisan ayı boyunca Merkür retrosu sizleri yurt dışı, vize, eğitim gibi alanlarda biraz uğraştırabilir. Özellikle geçmişte hallolmayan konularınız varsa tekrardan ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. 5 Nisan’da Venüs, bu konularda bir rahatlama getirse de 8 Nisan’da yaşayacağımız Güneş Tutulması ile birlikte yepyeni bir yöne gitmeniz gerektiğiniz fark edebilirsiniz. Yeni bir eğitim, ülke ya da bakış açısına yeşil ışık yakmanız gereken zamanlar.

10 Nisan’da gerçekleşecek olan Satürn-Mars kavuşumu parasal konularda uğraş vermeniz gereken ortaya çıkarabilir. Davalık süreçler oluşabilir. Özellikle kredi, vergiler, borçlar gibi başkalarının kaynakları noktasında yaşanan kısıtlama sizi agresifleştirebilir.

Ay ortasına geldiğimizde 19-20 Mart tarihlerinde yaşadığınız konuların tekrar önünüze geldiğini görebilirsiniz. Bir başvuru için evrakların yeniden hazırlanması gibi durumlar yaşayabilirsiniz.

19 Nisan’da Güneş’in Boğa burcuna geçmesi ve ardından yaşanacak Uranüs-Jüpiter kavuşumuyla birlikte kariyeriniz ve evliliğinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

24 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay, ev ve aile konularında bir sonlanma yaşatmaya hazırlanıyor sizlere. Ev alma, satma, tadilat yapma gibi gündemleriniz sonuçlanabilir.  Parasal sorunlarınızı çözme noktasında da size destek olabilir.

Ay sonunda Venüs’ün Boğa’ya, Mars’ın da Koç burcuna geçecek olması tutulma sonrası harekete geçecek enerjiyi bulmamıza yardımcı olacak. Belki evlenme, boşanma, kariyerinizi yurt dışına taşıma ya da Erasmus gibi programlara dahil olma gibi yeni başlangıçlar yaparken kendinizi bulabilirsiniz.

Başak Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

basak-burcu-nisan-ayi-burc-yorumlari

Sevgili Başaklar,

Yönetici gezegeniniz Merkür ay boyunca retro hareket ediyor olacak. Bu durum en çok sizi zihinsel olarak yavaşlamaya, işlerin üzerinden geçmeye itiyor olacak. Özellikle de kredi, miras, borç gibi gündemlerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Geçmiş defterleri temize çekmeniz gerekecek. 5 Nisan’da Koç burcuna geçen Venüs, size desteğe gelecek.

8 Nisan’da yaşanacak olan Güneş Tutulması, kazanç yollarınızı yeniden ele alma noktasında sizlere ışık tutacak. Ortaklı kazançlardan nasıl gelir elde edebileceğinizi araştırmaya başlayabilirsiniz.

10 Nisan’da karşıt burcunuz Balık’ta yaşanacak Satürn-Mars kavuşumu ikili ilişkilerinizde bazı çatışmalara sebep olabilir. Kısıtlandığınızı hissettiğiniz noktada tepkilerinizi yüksek perdeden verebilirsiniz.

Ay ortasına geldiğimizde 19-20 Mart civarı gündemlerin tekrardan önünüze geldiğini görebilirsiniz. Burada kaçırılan bir fırsatı değerlendirmek için şans ikinci kez kapınızı çalabilir. Unutulan bir paranın elinize geçmesi söz konusu olabilir.

19 Nisan’da Güneş’in Boğa burcuna geçmesi ve 21’inde yaşanacak olan Uranüs-Jüpiter kavuşumu ile yurt dışı ile ilgili olmasını istediğiniz bir şeyin aniden gerçekleştiğini görebilirsiniz. Yurt dışına taşınmak, yüksek lisansa başlamak gibi konulardan yana şanslı olacaksınız.

24 Nisan’da gerçekleşecek olan Akrep Dolunay’ı kardeşler, komşular, araç alım-satımı gibi konularda bir tamamlanmaya götürecek sizleri. Bir sohbet esnasında ya da sosyal medyada duyduklarınız sizi bir karar aşamasına getirebilir.

Ay sonunda Venüs’ün Boğa burcuna, Mars’ın da Koç’a geçmesiyle birlikte yabancılar ve farklı ülkelerden kazanç elde etme noktasında harekete geçmek isteyeceksiniz. Bunu bir dava açma, hakkınızın peşinden koşma olarak da düşünebilirsiniz.

Terazi Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

terazi-burcu-nisan-ayi-burc-yorumlari

Sevgili Teraziler,

Nisan ayı sizler için dönüm noktası niteliği taşıyor. Ay boyunca ilişkiler evinizde Merkür retrosu yaşanacak ve siz evlilik, ortaklık, taşınma gibi konularla meşgul olacaksınız. Henüz tam anlamıyla kapatamadığınız mevzular önünüze gelecek ve zihniniz sürekli ikili ilişkilerde olacak. 5 Nisan’da Venüs’ün Koç burcuna geçmesiyle her şeyin o kadar da kötü gitmediğini hissedebilirsiniz.

8 Nisan’da tam karşıt evinizde gerçekleşecek olan Güneş Tutulması, yeni birlikteliklere başlama noktasında sizi destekleyecek. Ancak burada kadersel etkilerin işin içinde olduğunu unutmayın ve yeni bir sayfa için kapanması gereken defterlerin kapandığından emin olun.

10 Nisan’da yaşanacak olan Satürn-Mars kavuşumu iş yerinde, çalışma arkadaşlarınızla gerginlik yaşamanıza neden olabilir. Ayrıca bir sağlık sorununun gündeme gelmesi de söz konusu olabilir. Özellikle ayak, diz ve kemiklerinize dikkat edin.

Ay ortasına geldiğimizde Mart’ın 19-20’sinde yaşadığınız olayların tekrardan önünüze geldiğini görebilirsiniz. Nisan’ın ana konusu zaten tekrarlamak, geçmişin üzerinden defalarca geçmek olacak. Yoksa nasıl tertemiz bir sayfa açılır önümüzde öyle değil mi?

19 Nisan’da Güneş’in Boğa burcuna geçmesi ve Uranüs-Jüpiter kavuşumunun hemen ardından yaşanması, parasal konularda ani, şok edici gündemlerin önünüze gelebileceğine işaret ediyor. Ek olarak dava ya da ameliyat gibi konuları da bu durum tetikleyebilir.

24 Nisan’da para evinizde yaşanacak dolunay ile birlikte bir işin tamamlanması, kazancınızın sonlanması yeni bir işe başlamanız, yeteneklerinizden para kazanmanız gibi durumlar söz konusu olabilir.

Ay sonunda Venüs’ün Boğa burcuna, Mars’ın da Koç’a geçmesiyle birlikte ortaklı kazançlarınızın iyileştiğini, ilişkilerinizde de istediğiniz adımları atma cesaretini bulacağınızı söyleyebilirim.

Akrep Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

akrep-burcu-nisan-ayi-burc-yorumlari

Sevgili Akrepler,

Nisan ayı boyunca zihniniz oldukça dağınık ve bitirilmesi gereken işlerle meşgul olacak. Merkür retrosu hem iş hem ev hayatınızda rutinlerinizi yavaşlatırken bazı problemler de çıkarabilir. Her ne kadar 5 Nisan’da Venüs’ün de aynı eve geçmesiyle birlikte retro etkileri yumuşasa da 8 Nisan’daki Güneş Tutulması ile birlikte işinizde, hizmet alıp verdiğiniz kişilerle, günlük düzeninizde yürümeyen ne varsa yenisiyle değiştirmek isteyeceksiniz.

10 Nisan’da Satürn-Mars kavuşumu aşk hayatınızda ya da varsa çocuklarınızla soğuk savaş rüzgarlarının estiğini fark edebilirsiniz. Her şey üstünüze geliyor gibi hissedebilirsiniz. Hiçbir şeyin tat vermediği bir dönem olabilir sizler için.

Ay ortasına geldiğinizde 19-20 Mart civarı yaşananların tekrar gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Özellikle çalışma ortamındaki işlerin önünüze gelmesi canınızı biraz sıkabilir.

19 Nisan itibariyle Güneş’in karşıt burcunuza geçmesi ilişkilerinize, evliliğinize ve işinize odaklanma noktasında sizi destekleyecek. 21’inde gerçekleşecek olan Jüpiter-Uranüs kavuşumu ise sürpriz tekliflere, iş ortaklıklarına açık olduğunuza işaret ediyor.

24 Nisan’da burcunuzda gerçekleşecek dolunay ile birlikte Kasım ayında başlattığınız konuların sonuna gelmiş ya da meyvesini toplayacak olabilirsiniz. Ay sonunda Venüs’ün Boğa burcuna, Mars’ın da Koç’a geçmesiyle birlikte kafanızda şekillendirdiğiniz yeni projeleri hayata geçirmek için ihtiyacınız olan gücü kendinizde bulacaksınız.

Yay Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

yay-burcu-nisan-ayi-burc-yorumlari

Sevgili Yaylar,

Nisan ayı boyunca Merkür retrosu etkisi ile aşk hayatınızda eski defterlerin açılması, çocuklarınız ya da torunlarınızla iletişim problemleri yaşamanız veya onların eğitimleriyle ilgili konuların gündeme gelmesi söz konusu olabilir. 5 Nisan’da Venüs’ün Koç burcuna geçmesiyle bu alanlarda çözümler de bulmanız mümkün görünse de komple her şeyi yeniden tasarlamanız gerektiğini fark edeceksiniz.

8 Nisan’da yaşanacak olan Güneş Tutulması hayatta size keyif veren şeyleri değiştirecek nitelikte olacak. Aşk tanımınız, hobileriniz, varsa sahne önü yaptığınız işler tamamen anlamını yitirip yepyeni bir şekle bürünecek.

10 Nisan’da Satürn ve Mars kavuşumu gerçekleşecek ve aile içinde tartışmalar, babayla çatışmalar ya da evle, taşınma gibi durumlarda bazı engellemeler sizi zorlayabilir. Bir uğraş içine girmeniz gerekebilir.

Ay ortasına geldiğinizde 19-20 Mart tarihlerindeki gündemlerinizin tekrardan önünüze geldiğini görebilirsiniz. İkinci bir şans olarak değerlendirmenizde fayda olacaktır.

19 Nisan’da Güneş’in Boğa burcuna geçişi ve ardından gerçekleşecek Jüpiter-Uranüs kavuşumu ile hastalık, evcil hayvan, çalışma arkadaşlarınız ana odağınız olacak ve sürpriz gelişmeler yaşanacak. Günlük rutinlerinizde beslenme, spor, hizmet aldığınız kişiler olabilir, bu konularda güzel etkiler söz konusu.

24 Nisan’da 12.evinizde bir dolunay gerçekleşecek. Gizli düşmanlarınız olduğunu öğrenebilir, bir hastalığınız ortaya çıkabilir, uyku problemleri yaşayabilirsiniz. Ayrıca yurt dışı bağlantılı konularınız varsa bu alanda da bir tamamlanma ve final söz konusu olabilir.

Ay sonuna geldiğimizde Venüs’ün Boğa’ya Mars’ın da Koç burcuna geçmesiyle iş hayatınızdaki gerginliklerin yumuşadığını ve aşk hayatınız için adım atmanızı sağlayacak enerjiyi kendinizde bulduğunuzu göreceksiniz. Kendinize keyif alacak yeni alanlar oluşturacaksınız.

Oğlak Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

oglak-burcu-nisan-ayi-burc-yorumlari

Sevgili Oğlaklar,

Nisanın sonuna kadar devam edecek olan Merkür retrosu sizleri evinizle ve ailenizle ilgili konularda biraz zorlayabilir. Eski gündemlerin tekrar önünüze gelmesi söz konusu olabilir. Kira kontratı, taşınma, tadilat gündemleriyle uğraşabilirsiniz. 5 Nisan’da Venüs’ün Koç burcuna geçişiyle bu alanlarda destek bulabilirsiniz.

Ancak 8 Nisan’da yaşanacak olan Güneş Tutulması evinizi, yaşadığınız şehri hatta ülke değiştirmek, yenilemek noktasında sizlere bambaşka bir vizyon katacak. Hiçbir şeyin korktuğunuz gibi olmadığını fark edeceksiniz.

10 Nisan’da Satürn-Mars kavuşumu gerçekleşecek ve kendini en gergin, sinirli hissedecek burçlardan biri siz olacaksınız. Öfkenizi kardeşlerinize, yakın çevrenize yöneltebilirsiniz. Özellikle trafikte ve seyahatlerde sorunlar yaşamaya açıksınız. Eğitim hayatındaysanız öğretmenlerle tartışma gibi durumlarınız da yaşanabilir.

Ay ortasına geldiğinizde 19-20 Mart günlerinde yaşadıklarınızın tekrardan önünüze gelmesi söz konusu olabilir. Aile içinde yaşanan bir iletişim problemini düzeltmek için ikinci bir şans yakalayabilirsiniz.

19 Nisan’da Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle birlikte ve ardından yaşanacak Jüpiter-Uranüs kavuşumu ile aşk hayatınızda, çocuklarla ilgili konularda ve borsa gibi yatırım araçlarınızda beklemediğiniz sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

24 Nisan’da gerçekleşecek olan Akrep burcundaki dolunay, beklentilerinizin netleştiği, sosyal çevrenizde bazı şeylerin ortaya çıktığı ya da bazı gruplardan artık ayrıldığınız durumlar oluşabilir.

Ay sonuna geldiğimizde Venüs’ün Boğa’ya Mars’ın da Koç burcuna geçmesiyle hayatın güzel yanlarını görmeye başlayacak ve buradan aldığınız güçle korkularınızın üzerine giderek yeni bir hayat için adım atacaksınız.

Kova Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

kova-burcu-nisan-ayi-burc-yorumlari

Sevgili Kovalar,

Ay sonuna kadar devam edecek olan Merkür retrosu yakın çevrenizle iletişiminizi, seyahatlerde küçük pürüzleri, eğitimle ilgili konuların sekteye uğraması gibi konuları ön plana çıkaracak. Bazı şeylerin üzerinden defalarca geçmek zorunda kalabilirsiniz.

8 Nisan’da yaşanacak Güneş Tutulması ile birlikte sorunları kökten çözmek için yeni bir yöntem belirlemek zorunda olduğunuzu keşfedeceksiniz. Etkileri uzun süreceği için iletişim konularını masaya yatırıp tekrar düzenleyeceğiniz bir sürece adım atacaksınız.

10 Nisan’da Satürn-Mars kavuşumu gerçekleşecek ve parayla ilgili konularda mücadele etmeniz gereken olayları önünüze getirecek. Kendi değerinizle ilgili sınırları çizmeniz gerekecek. Savaşınızı yeteneklerinizi göstermenizi engelleyenlere karşı vereceksiniz.

Ay ortasına geldiğinizde 19-20 Mart tarihinde yaşadığınız olayların tekrar karşınıza çıktığını görebilirsiniz. İletişim ve seyahat temalı gündemleri yeniden ele almanız gerekebilir.

19 Nisan’da Güneş’in Boğa burcuna geçişiyle odağınız evinizi, ailenize kayacak ve 21’indeki büyük Uranüs-Jüpiter kavuşumu ile sürpriz gelişmeler kapınızı çalacak. Beklediğiniz bir ev alım-satımı, taşınma, tayin gibi gündemlerinizin istediğiniz gibi sonuçlandığına şahit olabilirsiniz.

24 Nisan’da gerçekleşecek olan Akrep dolunayı, kariyerinizde, patronlarınızla ya da eşinizle ilgili bazı farkındalıklar yaşamanızı sağlayabilir. Bu farkındalık sayesinde hayatınızda yeni başlangılara daha kararlı adımlar atacaksınız.

Venüs’ün Boğa’ya; Mars’ın Koç’a geçmesiyle birlikte yakın çevrenizle ilişkilerinizi istediğiniz seviyeye çıkarmak için harekete geçeceksiniz. Aileyi toparlayan bu dönem siz olacaksınız gibi duruyor.

Balık Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

balik-burcu-nisan-ayi-burc-yorumlari

Sevgili Balıklar,

Nisan ayı boyunca Merkür retrosu kazançlarınızla ilgili konularda bir yavaşlamaya sebebiyet verebilir. Beklediğiniz ödemelerin gecikmesi söz konusu olabilir. 5 Nisan’da Venüs’ün bu alana geçmesiyle zihninizin biraz rahatlama fırsatı bulacak.

Ancak 8 Nisan’daki Güneş Tutulması, eskilerin artık çalışmadığını size gösterecek. Kendinizi maddi ve manevi olarak daha iyi hissetmenizi sağlayacak alanlara yönelmeniz gerektiğini fark edeceksiniz.

10 Nisan’da yaşanacak Satürn-Mars kavuşumu karşı tarafa karşı sınırlarınızı çizmeniz noktasında sizi uyaracak ve bu konuda mücadeleye gireceksiniz. Ayrıca sağlığınızla ilgili konuların da sizi bu etkiyle zorlaması söz konusu olabilir.

Ay ortasına geldiğinizde 19-20 Mart civarında yaşadığınız olayların tekrar önünüze geldiğini görebilirsiniz. Kendi değerinizi ifade etmeniz ve hakkınızı savunmanız gereken bir gündem olabilir.

19 Nisan’da Güneş’in Boğa’ya geçişiyle birlikte kısa seyahatlere çıkma, kardeşlerinizle vakit geçirme, araç alma satma gibi konulara odaklanırken; 21 Nisan’daki Uranüs-Jüpiter kavuşumu bu alanlarla ilgili sürpriz gelişmelere de açık olmanız gerektiğini vurguluyor.

24 Nisan’daki Akrep dolunayı yurt dışı, eğitim, seyahat ve uzaktaki akrabaları ilgilendiren gündemlerinizde bir tamamlanma yaşatabilir. Bir kursu bitirmek, vize onayı almak, dünya görüşünüzde bir farkındalık yaşamak önünüze gelebilecek örnekler arasında sayılabilir.

Ay sonunda ise Venüs’ün Boğa’ya Mars’ın da Koç burcuna geçişiyle birlikte yakın çevrenizden aldığınız destekle parasal konuları çözmek için harekete geçecek cesareti kendinizde bulacaksınız.

 

 

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close