Engince Mobilya Fiyatları ve 2023 Mobilya Modelleri

Mobilya markalarının fiyatları hakkında genel bir fikir sahibi olmanız için hazırladığım serinin 2.si ile karşınızdayım. Sıradaki markamız oldukça popüler olan ve erişilebilir fiyatlar sunan Engince. Derlediğim 2023 Engince mobilya fiyatları ile siz de salon, yatak odası, yemek odası takımı gibi mobilya almayı düşünüyorsanız ne kadar bir bütçe ayırmanız gerektiğini hızlıca hesaplayabilirsiniz. engince fiyat listesi

Engince mobilya modelleri özellikle de klasik tarzı seven ancak modern ve şık ayrıntılarla da onu yorumlamak isteyenlerin tercih edebileceği alternatifler sunuyor. Çünkü Engince mobilya, lüks tasarımları ile diğer firmalardan ayrılıyor. Dolayısıyla lüks görünüm kalite ile birleşince Engince mobilya fiyatlarının piyasadaki diğer mobilya markalarından daha yüksek olduğu gözlemleniyor.

engince salon takım modelleri

Şimdi sizler için bu senenin 2023 Engince mobilya fiyatlarını paylaşacağım.

Aksesuar grubunu ayrı tutarsak bu mobilya markasına ait herhangi bir takımın 30 ila 160 bin TL arasındaki fiyatlardan başladığını söyleyebilirim. Üst limitler ise 60 bin TL – 200 bin TL gibi değişiklik gösterebiliyor.

2023 Engince Salon Takımı Fiyat Listesi engince köşe koltuk fiyatları

Oldukça gösterişli salon takımları sunan Engince mobilyadan bir koltuk takımı almak için 45bin TL – 150bin TL arasında bir ücret ödemek gerekiyor. Fiyatlar salon takımına dahil olan parçalara ve tabii ki özel kumaş isteklerine göre de değişiklik gösteriyor.

2023 Engince Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi

engince yatak odası takımı fiyatları

Bir yatak odası takımı içerisinde gardırop, karyola, komodin, şifonyeri, ayna vs. gibi parçalar yer alıyor. 2023 Engince yatak odası fiyat listesinin tüm bu saydığımız parçaların dahil olduğu bir takım için 40 bin TL – 110 bin TL arasında değişeceği öngörülüyor.

Ancak seçtiğiniz model, malzeme, takımdan çıkardığınız ya da takıma eklediğiniz diğer ürünler bu fiyatı değiştirecektir.

2023 Engince Yemek Odası Takımı Fiyat Listesi

engince yemek odası takımı fiyatları

2023 Engince mobilya fiyatlarında en çok merak edilen de yemek odası takımlarının kaç para olduğudur. Oldukça farklı ve birbirinden güzel modeller sunan Engince, yemek odası takımlarına sahip olmak için 30 bin TL – 120 bin TL arasında bir fiyat ödemeniz gerekiyor.

engince yemek odası takımları

Ancak sandalye sayısındaki değişiklik, vitrin, konsol gibi ürünleri takım dışında tutmanız bu ücretin farklılık göstermesine neden olacaktır.

Engince mobilya modellerinin gerçek piyasa fiyatlarını öğrenmek için mağazalarını ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

BONUS: Engince Mobilya İndirim Kampanyası

engince tv unitesi fiyatları

Eğer indirimli Engince mobilya fiyatlarından yararlanmak istiyorsanız internet sitesini ziyaret ederek %40’a varan indirimli mobilya fiyatlarını değerlendirebilir ve 18 ay taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close